Ethereum kazım hızı düştü mü?

KağanBey

Hectopat
Arkadaşlar dün çok güzel olan kazım hızım bugün aşırı düştü. Aylık 180 dolar olan kazancım 160 dolar olarak tahmin ediliyor. Sadece bana özel bir durum değil, değil mi? Sizde de aynı şekilde çok düştü mü?

kazım.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

crazyreign

Kilopat
Yer
Cinayet Büro
Kazım zorluğunda değişmeler söz konusu.
32.3 MH/s aldığım kart iki gün öncesine kadar günlük tahmini 0.0019-0.00195 ETH (yaklaşık 4 $) gösterirken şimdi 0.0015 ETH (3.8 $ civarı) gösteriyor.

Ethermine pool'u için kazım zorluğu grafiğini istatistikler kısmından görebilirsin.

cengizovic

Picopat
Bende de aşırı düşüş var. Dün 58 dolar olan bakiyem bugün 55 dolara düştü. Herkeste mi böyle? @yyildirayy
Sizde de böyle mi? Eth düşmemiş o sabit ama dolar olarak neden düştü onu anlamadım. Etherium da ciddi olarak düşmemiş anlamadım.
Kazım zorluğunda değişmeler söz konusu.
32.3 MH/s aldığım kart iki gün öncesine kadar günlük tahmini 0.0019-0.00195 ETH (yaklaşık 4 $) gösterirken şimdi 0.0015 ETH (3.8 $ civarı) gösteriyor.

Ethermine pool'u için kazım zorluğu grafiğini istatistikler kısmından görebilirsin.
Usta amerika havuzunda veriler daha düşük gözüküyor server değişip oraya geçsek kazım zorluğu az olup daha fazla kazanmamız mümkün mü? Genele mi bakmamız lazım yoksa server server mi tam olarak grafiği anlayamadım.

Son düzenleme:
Yukarı