Ethereum çok düştü

Bende bu kripto işlerine girmeyi düşünüyordum aşırı kafa karıştırıcı olduğundan yani benim kafam böyle matematiksel gibi şeyleri almadığından vazgeçtim. Hesaplarım duruyor.

Bende bu kripto işlerine girmeyi düşünüyordum aşırı kafa karıştırıcı olduğundan yani benim kafam böyle matematiksel gibi şeyleri almadığından vazgeçtim. Hesaplarım duruyor.
Sen bir şey yapmıyorsun zaten. Miner programını çalıştırıyorsun o matematik işlerini havuzla beraber yapıyor.

ETH 2.0 güncellemesiyle ekran kartı alabilecek miyiz peki arkadaşlar? Azda olsa rahatlar mı piyasa? Çok yüksek modellerde gözüm yok benim 1650 SUPER falan alabilir miyiz? ETH 2.0 ile temmuzda mining bitecek yazılıyor ona göre bekleyeceğim. 3000 TL 1650'ye vermek istemiyorum.

ETH 2.0 güncellemesiyle ekran kartı alabilecek miyiz peki arkadaşlar? Azda olsa rahatlar mı piyasa? Çok yüksek modellerde gözüm yok benim 1650 SUPER falan alabilir miyiz? ETH 2.0 ile temmuzda mining bitecek yazılıyor ona göre bekleyeceğim. 3000 TL 1650'ye vermek istemiyorum.
Bilader şu fiyatlar düzelsin RX 570 ikinci el 1000₺ falan olur.

Eth bitince kazım biteceğini mi düşünüyorsunuz, başka kazım yapılabilecek coinlerde var, onlar değer kazanınca onlar üzerinden kazım yapılacak.
Kazım yapılamayacak kartlar üretilmediği sürece bu olay sonsuza dek devam edecek, kripto para bitmediği sürece.

Teknoloji marketleri yeni ekran kartı almıyor. Yüksek fiyattan satın alıp ellerinde patlamasını istemiyorlar.

Büyük mining şirketleri aylardır kazdığı ethereumu elde bekletip zirve yaptığında satmanın derdindeydi. O da yaşandı. Ufukta umut kırıntısı görünmediği an kartları elden çıkarma başlayacaklardır. Bekliyoruz.

Geri
Yukarı