Ethereum değerleri normal mi?

Ne yarısı yav :D Alacağı aylık maks 10 TL falan elektriğe vereceği para 200 TL
77 watt ile maksimum 35-40 tl gelir. Ne 200'u?😀
GPU'nuz 62 derece ama bellekler ne durumda bilmiyorsunuz bu nedenle fan hızını yükseltmelisiniz. 55 derece üstüne çıkmamaya çalışın. Garanti dışı kalmaz, oyun yırtılma vs olmaz düzgün ayarlar ile yaptığınız takdirde.
55 derece ustune cikmamaya calismak niye?
Şu şekilde bir görüntü paylaşıyım sizinle, değerlendirir misiniz?
Voltaj ve MH/S degerlerini yazar misin?

77 Watt ile maksimum 35-40 TL gelir. Ne 200'u?😀

Tabii.

Edit: Son attığım 2 resme de bakar mısınız? Memory Clock'a manuel olarak +1000 girdim ve mh değeri birden arttı, sıcaklık ve güç tüketimi aynı seviyelerde kaldı. Ters bir şey yapmıyorum değil mi? Kart'a falan bir zarar gelmez?
Tabii.

Edit: Son attığım 2 resme de bakar mısınız? Memory Clock'a manuel olarak +1000 girdim ve mh değeri birden arttı, sıcaklık ve güç tüketimi aynı seviyelerde kaldı. Ters bir şey yapmıyorum değil mi? Kart'a falan bir zarar gelmez?
Vramlerde sorun çıkmaz değil mi?

Dosya Ekleri

• xy 3.JPG
    xy 3.JPG
    52,3 KB · Görüntüleme: 29
  • asdasd.JPG
    asdasd.JPG
    284,5 KB · Görüntüleme: 26
  • asdas 2.JPG
    asdas 2.JPG
    147,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
77 watt ile maksimum 35-40 tl gelir. Ne 200'u?😀

Yukarıda yazdım sebebini, aynısı bir kez daha yazmama gerek yok. Siz 60 derece GPU sıcaklığında mining yapabilirisiniz, ama ben kartımın belleklerinin 2 3 yıldan sonra soğuk lehime düşmesini istemiyorum.

Tabii.

Vramlerde sorun çıkmaz değil mi?
Vram ve injuction derecesi onemli. Eger 75 dereceyi gecmiyorsa sikinti yok. Ona da Hwfinfo kurup bakabilirsin.
Yukarıda yazdım sebebini, aynısı bir kez daha yazmama gerek yok. Siz 60 derece GPU sıcaklığında mining yapabilirisiniz, ama ben kartımın belleklerinin 2 3 yıldan sonra soğuk lehime düşmesini istemiyorum.
O soguk lehim olayi surekli derecenin yukselip alcalmasiyla olusur. Stabil 60-65 derece mining icin ideal derecelerdir. En onemli kisim zaten Vram'in cok sicak olmamasi.

VRAM ve injuction derecesi onemli. Eger 75 dereceyi gecmiyorsa sikinti yok. Ona da hwfinfo kurup bakabilirsin.

O soguk lehim olayi surekli derecenin yukselip alcalmasiyla olusur. Stabil 60-65 derece mining için ideal derecelerdir. En onemli kisim zaten VRAM'in cok sicak olmamasi.

Hocam 3 farklı programın ısı sonuçlarını atıyorum size. Değerlendirirseniz sevinirim. Fan hızı 60, Memory Clock'a da +1100 ekledim ve 36 Mh'den 43'e çıktı. Isı dereceleride fotoğrafta göründüğü gibi. @Insomnia2

Bu da GPU'Z Memory (Vram) Temp.

Dosya Ekleri

• xy d.JPG
    xy d.JPG
    174,4 KB · Görüntüleme: 24
  • ars.JPG
    ars.JPG
    82,5 KB · Görüntüleme: 20
  • 123123.JPG
    123123.JPG
    46,5 KB · Görüntüleme: 13
Hocam 3 farklı programın ısı sonuçlarını atıyorum size. Değerlendirirseniz sevinirim. Fan hızı 60, Memory Clock'a da +1100 ekledim ve 36 Mh'den 43'e çıktı. Isı dereceleride fotoğrafta göründüğü gibi. @Insomnia2

Bu da GPU'Z Memory (Vram) Temp.
Gayet iyi degerler. Voltaji sadece 750 civarlarina cekip deneyebilirsin. Crash vb yemeden cekebilecegin en alt seviyeye cekmen uzun vadede yarar saglar. Onun disinda iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı