GTX 1070 Ethereum madencilik değerleri nasıl?

ByArtem

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. ASUS STRIX GTX 1070 modeli ile son birkaç gündür ETH mining yapıyorum. Afterburner üzerinden birkaç değişiklik yaptım ve bunu size sunmak istedim. Sizce değerlerim iyi mi ya da yanlış yaptığım bir şey var mı? Kartımı fazla zorlamadan bu değerlerde kullanmam iyi midir?

1613072175861.png

1613072235967.png

1613071981398.png

Bazen bu hatayı alıyorum çoğunlukla Chrome'da gezinirken oluyor sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım, o zaman yarın oradan bir deneyeyim. Bir de 114 ile 117 Watt arası bir değer alıyorum bu değer iyi mi ya da daha düşürebilir mi?

Önerim TDP değerinini artırman çünkü hem daha yüksek GPU frekansında kalmak ve daha kararlı çalışması için kartınızın soğutması iyi Dual modeliyle etheryum miningte 68 dereceyi geçmemiştim.

Önerim TDP değerinini artırman çünkü hem daha yüksek GPU frekansında kalmak ve daha kararlı çalışması için kartınızın soğutması iyi Dual modeliyle etheryum miningte 68 dereceyi geçmemiştim.
TDP değerini arttırırsam kârı düşürmez mi ? Birde O.C anlamında kartımı çok aşırı dercede zorlamakta istemem açıkcası.

TDP değerini arttırırsam kârı düşürmez mi? Bir de O.C anlamında kartımı çok aşırı dercede zorlamakta istemem açıkcası.

Çok az fiyat fark etçektir ama 3-4 kartlı bir sistem kullanıyorsanız başka zaten kazandıracağı maliyeti karşılar hatta artıtır.

Geri
Yukarı