Ethereum düşüşe geçti!

Hayır burada mining yapanlara kızanlar, insanlar istediği kadar kart alıp kullanabilir. NVIDIA bu durumdan gayet memnun ve bir şey yapmıyorlar. GeForce NOW'u da gayet güzel pişirip koydular insanların önüne.

Adamın parası varsa ne olacak? RTX 3080'e sahip olabilecek biri. GeForce NOW ile sürünmek ister mi? Sence?

Böyle düşüşler 2017, 2018 dede görüldü sonra ne oldu?
BTC ne kadar arttı?
ETH ne kadar arttı?
Sabreden kazanacak satan kaybedecek hadi satın :D

Adamın parası varsa ne olacak? RTX 3080'e sahip olabilecek biri. GeForce NOW ile sürünmek ister mi? Sence?
Suç Nvidia'nın. Stok sorunu olabileceği bariz bir durumdu. Mining yapanlara özel kart çıkabilirdi veya kartlara mining kısıtlaması getirebilirlerdi ki ona bir kalkıştılar ama geri adım attılar.

Orta halli bir ailenin alabileceği güzel kartlar varken GT 730'lara tamah etmemizi istiyorlar hocam kısaca boş verin. Biz insan değiliz gözlerinde. Mining yapılsın buna kimsenin lafı yok ama normal bir şekilde yapılsa keşke. İşten geldiğinde o yorgunlukla hobi olarak oyun oynamak isteyen asgari ücretle çalışan insanların olduğu kimsenin umurunda değil. Piyasayı yok ettiler bunu hala normal karşılayanlar var.

Orta halli bir ailenin alabileceği güzel kartlar varken GT 730'lara tamah etmemizi istiyorlar hocam kısaca boş verin. Biz insan değiliz gözlerinde. Mining yapılsın buna kimsenin lafı yok ama normal bir şekilde yapılsa keşke. İşten geldiğinde o yorgunlukla hobi olarak oyun oynamak isteyen asgari ücretle çalışan insanların olduğu kimsenin umurunda değil. Piyasayı yok ettiler bunu hala normal karşılayanlar var.
Yani. Ben GTX 1660 Ti almak istiyordum. Allah bilir kim ondan 30-40 tane aldı da. Benim almama engel oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı