Ethereum için uygun işlemci ve anakart önerisi

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ethereum kazmak için bir sistem toplamayı düşünüyorum ve bu sistemde iki adet ASUS GeForce TUF RTX 3080 Gaming V2 10GB GDDR6X ekran kartı kullanmayı düşünüyorum. Fakat işlemci ve anakart konusunda aklımda sorular var. Çok kötü bir işlemci mi almalıyım yoksa i3 10100F tarzı bir işlemci yeter mi? Anakart olarak da hem dediğim bu sisteme uyumlu, hem de ekran kartı çıkışı fazla olan bir anakart istiyorum çünkü ileride ekstra ekran kartı da ekleyebilirim. Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Hocam peki iki adetten fazla girişi olan anakartlar var mı? 4 giriş 5 giriş galan.

Kral mining için bence bu kadar yüksek bütçe anakarta para vermek çok anlamı değil. Ben şu an H61 anakart kullanıyorum 4 tane ekran kartı çıkışı var. Üstündede i5 3470 var. Hem mining hem oyun her işimi de görüyor.

Kral mining için bence bu kadar yüksek bütçe anakarta para vermek çok anlamı değil. Ben şu an H61 anakart kullanıyorum 4 tane ekran kartı çıkışı var. Üstündede i5 3470 var. Hem mining hem oyun her işimi de görüyor.

Hocam bir bakayım dediğiniz karta, tavsiye için de teşekkürler

Merhabalar. Ethereum kazmak için bir sistem toplamayı düşünüyorum ve bu sistemde iki adet ASUS GeForce TUF RTX 3080 Gaming V2 10GB GDDR6X ekran kartı kullanmayı düşünüyorum. Fakat işlemci ve anakart konusunda aklımda sorular var. Çok kötü bir işlemci mi almalıyım yoksa i3 10100F tarzı bir işlemci yeter mi? Anakart olarak da hem dediğim bu sisteme uyumlu, hem de ekran kartı çıkışı fazla olan bir anakart istiyorum çünkü ileride ekstra ekran kartı da ekleyebilirim. Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

PCI-e slotlarından riser aracılığıyla kullanabilirsin işlemci olarak da Athlon gibi ucuz işlemciler yeterli.

Merhabalar. Ethereum kazmak için bir sistem toplamayı düşünüyorum ve bu sistemde iki adet ASUS GeForce TUF RTX 3080 Gaming V2 10GB GDDR6X ekran kartı kullanmayı düşünüyorum. Fakat işlemci ve anakart konusunda aklımda sorular var. Çok kötü bir işlemci mi almalıyım yoksa i3 10100F tarzı bir işlemci yeter mi? Anakart olarak da hem dediğim bu sisteme uyumlu, hem de ekran kartı çıkışı fazla olan bir anakart istiyorum çünkü ileride ekstra ekran kartı

Gpu alırken LHR sorman iyi olur

Geri
Yukarı