Ethereum kazmama rağmen Binance hesabıma yatmıyor

Arkadaşlar bir sorum daha var, yukarıdaki yorumları bir daha okudum birkaç gündür kazıyorum 0,01 olması gerekirdi çoktan. Bana en az 0,1 girebilirsin diyor.

Eki Görüntüle 878548
Ethermine yakın zamanda minimum payout tutarını 0.1 ETH olarak güncelledi, daha önce 0.05 ETH olan tutarı arttırdı. Aşağıdaki adreste güncellenmiş payout policy'leri detaylı olarak açıklanıyor :

Özetle :
0.1 ETH'a ulaşan hesaplar için bir sonraki ödeme turunda transfer yapılıyor. (5-10 dakika içinde)
0.05 - 0.1 ETH arasındaki bakiyeler her 7 günde 1 kez ödeniyor
0.01 - 0.05 ETH arasındaki bakiyeler her 14 günde 1 kez ödeniyor

0.01 ETH altındaki bakiyeler ödenmiyor o eşik aşılana kadar.

Ethermine yakın zamanda minimum payout tutarını 0.1 ETH olarak güncelledi, daha önce 0.05 ETH olan tutarı arttırdı. Aşağıdaki adreste güncellenmiş payout policy'leri detaylı olarak açıklanıyor :

Özetle :
0.1 ETH'a ulaşan hesaplar için bir sonraki ödeme turunda transfer yapılıyor. (5-10 dakika içinde)
0.05 - 0.1 ETH arasındaki bakiyeler her 7 günde 1 kez ödeniyor
0.01 - 0.05 ETH arasındaki bakiyeler her 14 günde 1 kez ödeniyor

0.01 ETH altındaki bakiyeler ödenmiyor o eşik aşılana kadar.
Teşekkür ederim. 30MH/s ortalamada günde yaklaşık 10 saat çalıştırıyorum. Geceleri elektrik kesildiği için açmıyorum geceleri. Bilgisayarda LoL oynadığım için ETH kazması çok sorun olmuyor, hatta hiç olmuyor diyebilirim. Ekran kartım 1660S Zotac AMP! modeli. GPU ortalama 55 derce. VRAM sıcaklıkları ne bilmiyorum ama kartın arka tarafı aşırı sıcak, elleyemiyorum.

Dosya Ekleri

• 1613518738658.png
    1613518738658.png
    240 KB · Görüntüleme: 100
Teşekkür ederim. 30MH/s ortalamada günde yaklaşık 10 saat çalıştırıyorum. Geceleri elektrik kesildiği için açmıyorum geceleri. Bilgisayarda LoL oynadığım için ETH kazması çok sorun olmuyor, hatta hiç olmuyor diyebilirim. Ekran kartım 1660S Zotac AMP! modeli. GPU ortalama 55 derce. VRAM sıcaklıkları ne bilmiyorum ama kartın arka tarafı aşırı sıcak, elleyemiyorum.
HWINFO yazılımı kartın VRAM sıcaklıklarını gösterebilir, merak ediyorsan ücretsiz bir yazılım olduğu için kurup bakabilirsin.

Binance pool dan kazıyorum,
Ordan bi dene, komisyonu daha düşük bildiğim kadarıyla ve günlük ödeme ALIYORUM.

11 dolara yakın kazım yaptım.Ethermine de sizce napayım şimdi bekleyeyim mi ?
Yoksa bırakıp binance pool'a mı geçeyim
0.01 ETH 'ı aşana kadar devam edersen 14 günde bir bu miktarı aşan ama minimum payout miktarı olan 0.1 ETH'a ulaşamayan hesaplardan cüzdana biriken tutarı gönderiyor. Sonuçta pool fee'si da Binance'dan daha düşük, günlük görmek ve almak çok önemli değilse Ethermine kullanmanın da bir sakıncası olmaz.

Geri
Yukarı