Ethereum Madenciliği

Astequal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle ethereum şu an dünya gündeminde büyük yer kaplıyor. Coin-turk'ten birçok makale ve habere ulaşabilirsiniz. Ben de birkaç gündür uykusuz kalarak konuyu araştırıyorum. Bu işe kalkışmadan önce okuyup bilgi sahibi olmak çok önemli, çünkü birçok değişken bulunduran hatrı sayılır bir ekosistem var ortada. Ödemeyi TL olarak almak için cüzdanınızdaki parayı güvenilir bir borsa sitesinden Bitcoine çevirdiğinizde BTCTürk direkt TL olarak ödeme yapıyor. Göründüğü gibi tak para bassın değil ciddi manada emek gerektiriyor. Ben öncelikle tek bir RX 400-500 kullanarak bir süre sistemi öğrendikten sonra bir Rig toplayıp madenciliğe başlamayı düşünüyorum. Son olarak güvenilir bir Pool'da kazmak gerekiyor Ether ve diğer Altcoinler için. Literatürde çok fazla terim var bol bol okuyun buralar kıymetlenir. Bir hayal olarak da Technopat ailesi olarak kendi Cloud'umuzu oluşturup sistemde büyük çaplı iş yapanlara verilen isim gibi biz de bir balina olabiliriz diye düşünüyorum. Soru cevaplar konusunda sonuna kadar destekçiniz olabilirim. İyi sosyaller mavi ekransız günler diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı