Ethereum madenciliği yapmak

Zaten sıkılacaksın 1 ay ın sonunda 700 lira alacan bu muydu diyeceksin.
Sıkılacaksın? Bilgisayarı kullanmıyorum bile neredeyse boş boş duruyor şuan sıkılacaksın ne demek?
Lütfen kişisel yorum yapmayın.
Rüyanızda falan belki çıkarırsınız o parayı :). Boşa umut vermeyin adama
Hocam şuanki fiyatlarla çıkaramam ama ekran kartını 4000'e aldığım için 6 ayda çok rahat çıkarırım.

Sıkılacaksın? Bilgisayarı kullanmıyorum bile neredeyse boş boş duruyor şu an sıkılacaksın ne demek?
Lütfen kişisel yorum yapmayın.

Hocam şu anki fiyatlarla çıkaramam ama ekran kartını 4000'e aldığım için 6 ayda çok rahat çıkarırım.

Sonuçlarını yeni bir konu açıp yazabilir misiniz?

Hocam şuan cüzdan arıyorum diğer her şey tamam onunla ilgili de bir konu açacağım bütün cüzdanların kötü bir yanı var aslında Exodus var aklımda ama onunda komisyon payını bilmiyorum. Herhalde 2 güne başlarım mining yapmaya.
Kazılan coin satılacaksa harici bir cüzdana gönderip oradan borsa cüzdanına transfer ederken verilecek komisyonlara girmeye gerek yok. Doğrudan bir borsadan (BinanceTR, BTCTurk..vb) ilgili coin adresine kazım yapıp doğrudan oraya gitmesini sağlamak en mantıklısı olur. Ben kazıp uzun süreli yatırım olarak cüzdanımda tutacağım diyorsan o başka.

Kazılan coin satılacaksa harici bir cüzdana gönderip oradan borsa cüzdanına transfer ederken verilecek komisyonlara girmeye gerek yok. Doğrudan bir borsadan (BinanceTR, BTCTurk..vb) ilgili coin adresine kazım yapıp doğrudan oraya gitmesini sağlamak en mantıklısı olur. Ben kazıp uzun süreli yatırım olarak cüzdanımda tutacağım diyorsan o başka.
Hmm...hocam o da mantıklı ben bir inceleyeyim.
Hocam Binance TR’de parayı kredi kartıma yollayabiliyor muyum? Yoksa sadece banka hesabı mı?
Şuanlık deneme aşamasında olduğu için burayı güncelliyorum, daha sonra eğer sıcaklığı halledersem 1 hafta kazım yapıp yeni bir konu açarım.
Güncelleme: Arkadaşlar ufak bir deneme yaptım OC'siz 36-37 MH alabiliyorum ama sıkıntı kart çok ısınıyor 70 derece oluyor biraz ayar yapıp tekrar deneyeceğim güncellerim burayı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı