Ethereum RTX 3080 ile saatlik kaç mh ile kazılır ise 1 Ethereum kazanılır?

Maximum u tavsiye etmiyorlar stabil olması açısından Memory clock +1300 civarında kullanmanızı tavsiye ederim.
1300 olarak ayarlarım birazdan hocam, 1500 çok stabil sorun yok aslında. Bilgisayarı serbest bıraktığımda 102-102,5 arasında gidiyor.
Siz yine de bir bellek sıcaklıklarına bakın GPU-Z üzerinden.
102 civarında görünüyor. Kaçta olması gerekiyor hocam

1 ETH 20.000 TL ediyor. Tek kartla o kazancı elde etmen bayağı uzun sürer. Aylık 1000 TL bıraksa 20 ay sürer. Üstelik kazım zorluğu çok değişken.

Bu arada siz tek başınıza ETH kazamazsınız. Hadi diyelim kazdınız blokları çözdünüz boş bile çıkabilir bu yöntemle yıllarını alır. Havuz madenciliği yapmak zorundasın. Orada sistem sana istediğini kazdırır performansına göre ortalama ödeme yapar.

1Kdan çok daha fazla kazandırıyor en az 2.5k

102 derecede çalıştırırsanız ömrünü yarı yarıya azaltırsınız belleklerin. Bellek frekansını biraz düşürmeniz gerekiyor.

Gerginlik yok zaten, sadece belirtmek istedim. Bunun için kim gerilir ki :)?

Bende 102 görünce endişe ettim 200 düşürdüm ama bir şey değişmedi 800-900 düşürdüm yine 100 civarındaydı.

Ayrıca fanı 5dk Full çalıştırdım soğusun diye 90lari ancak indirebildim biraz artırınca hemen 100 -102 oluyor.

102 normal bir deger olabilir mi hocam?
1kdan çok daha fazla kazandırıyor en az 2.5k

Hesaplama siteleri de ortalama 300 USD civarında diyordu bu da senin rakamı veriyor. Ama ben başladım diye kutlama olarak düştü, kazim gücü arttı.
Su anda ne kadar verecek bilmiyorum 2 civarı diye tahmin ediyorum.

Bende 102 görünce endişe ettim 200 düşürdüm ama bir şey değişmedi 800-900 düşürdüm yine 100 civarındaydı.

Ayrıca fanı 5dk Full çalıştırdım soğusun diye 90lari ancak indirebildim biraz artırınca hemen 100 -102 oluyor.

102 normal bir deger olabilir mi hocam?
105 derecede ekran kartı kendine korumaya alacaktır dersem ne kadar ciddi olduğunu anlarsınız sanırım. 90'dan yukarıya çıkması ekran kartının bellek ömrünü ciddi şekilde etkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı