Ethereum yerine ne kazılabilir?

Hocam milyonlarca kişi bu işi yapıyor. Yani birden bitmesi ne demek oluyor. Bu doğru mu gerçekten de 19 Eylülden sonra bir daha ethereum kazamayacak mıyız? Alternatif ne olabilir?

Bu soruların cevabını kimse bilmiyor. Bekleyip göreceğiz.

NEOX, RVN, SERO ve Zano var, yaklaşık kazanç kaybı %10 falan. Kayıp %25 civarına çıktığındaysa; CFX, CTXC, ERG ve BEAM var. Eğer %50 civarı kaybı göze alırsanız; AION, AE, ETC, LOG, CLO, FLUX ve BTG var.

Gerçekten bu bölümde mining yapmayan ve anlamayanların mesaj atımına denetim getirilmeli.

NEOX, RVN, SERO ve Zano var, yaklaşık kazanç kaybı %10 falan. Kayıp %25 civarına çıktığındaysa; CFX, CTXC, ERG ve BEAM var. Eğer %50 civarı kaybı göze alırsanız; AION, AE, ETC, LOG, CLO, FLUX ve BTG var.

Gerçekten bu bölümde mining yapmayan ve anlamayanların mesaj atımına denetim getirilmeli.
ETH kazan tüm kartların bu coinlere yöneldiğinde de aynı kazancı vereceğini nereden biliyorsunuz ayıptır sorması? Şu anki verilere göre geçerli bu dedikleriniz ETH bitince ne olacağını bilen varsa buralarda vakit kaybetmesin evini arabasını satsın, kredi çeksin ve köşeyi dönsün...

ETH kazan tüm kartların bu coinlere yöneldiğinde de aynı kazancı vereceğini nereden biliyorsunuz ayıptır sorması?

ETH kazımının %50'den fazla miner cihazlarıyla yapılıyor ve onlar bunların neredeyse hiçbirini (ETC hariç) kazamıyorlar. Ayrıca arz artarsa talep de vardır demektir, yani bunu çok kişi kazıyor ''değeri düşer, zorluk çok artar gelir düşer'' gibi şeyler olmaz.

Sizi neden engellemiş olduğumu da hatırlamış oldum bu mesaj vesilesiyle.

ETH kazımının %50'den fazla miner cihazlarıyla yapılıyor ve onlar bunların neredeyse hiçbirini (ETC hariç) kazamıyorlar. Ayrıca arz artarsa talep de vardır demektir, yani bunu çok kişi kazıyor ''değeri düşer, zorluk çok artar gelir düşer'' gibi şeyler olmaz.

Sizi neden engellemiş olduğumu da hatırlamış oldum bu mesaj vesilesiyle.
Eylül ayı sonunda ya da ekimde yine yazın da kâhin olduğunuzdan emin olayım.

Kavgaya gerek yok arkadaşlar. ETH kazımı bittikten sonra bir çok coin günlük belki haftalık kazançları farklılık gösterecek, 1 coin bir gün çok verecek bir başkası bir sonraki gün. Önümüzü görmeye 1 2 sonra başlarız diye düşünüyorum. Kısa vadede biraz kafa karışıklığı olacak ama 1 2 ay sonra her şeyin yoluna gireceğini düşünüyorum. Bu benin kendi tahminim. Umarım herşey bizim için güzel olur.

Geri
Yukarı