Etheriumlar gözükmüyor

Wine

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. Mining'e yeni başladım ve 5 adet share düştü. başlat.bat dosyasına ETH-20 adresimi doğru girdiğime eminim ancak myetherwallet hesabımda bu düşen ETH'ler gözükmüyor. Ne yapmalıyım?

Hangi havuzu kullanıyorsunuz?
Ethermine ile minimum 0.01 ETH miktarına ulaşınca 21 günde bir ödeme alabiliyorsunuz.
5 share ile bir şey beklemeyin.

Ben kazım yaptım fakat ödemeyi yapmadı yaklaşık 0.6 ETH ödemem vardı, gönderdi olarak gösterdi aylar oldu gelmedi :D. Twitterdan yazdım yazdım geri de dönmediler bence oraya güvenmeyin...

Hangi havuzu kullanıyorsunuz?
Ethermine ile minimum 0.01 ETH miktarına ulaşınca 21 günde bir ödeme alabiliyorsunuz.
5 share ile bir şey beklemeyin.
Myetherwallet kullanıyorum. Sanırım...
Ben kazım yaptım fakat ödemeyi yapmadı yaklaşık 0.6 ETH ödemem vardı, gönderdi olarak gösterdi aylar oldu gelmedi :D. Twitterdan yazdım yazdım geri de dönmediler bence oraya güvenmeyin...
Nereyi kullanmamı önerirsiniz? Çekim limiti olmayan ve ne kadar kazdığımı görebileceğim bir sistem var mı acaba?

Myetherwallet kullanıyorum. Sanırım...
Myetherwallet bir cüzdandır, havuz değildir.
Başlat.bat dosyasından hangi havuzu kullandığınızı bulun. O havuzdan adresinizi kontrol edebilirsiniz.
Havuzdan ne zaman minimum ödeme miktarını tamamlarsanız o zaman ödeme alırsınız.

Myetherwallet bir cüzdandır, havuz değildir.
Başlat.bat dosyasından hangi havuzu kullandığınızı bulun. O havuzdan adresinizi kontrol edebilirsiniz.
Havuzdan ne zaman minimum ödeme miktarını tamamlarsanız o zaman ödeme alırsınız.
Özür dilerim konu hakkında pek bir bilgim yok. Sanırım ethermine kullanıyorum. Öneriniz var mı acaba?

1628149896436.png

Geri
Yukarı