Ethermine 6 saatte bir ödeme ücreti kesiliyor mu?

n4rcos

Hectopat
Ravcoin miningde 6 saatte bir ödeme yazıyor maksimum oda 10 RVN, peki en az ödeme seçeceği olan 10 ravı seçersek ödeme ücreti bizden mi kesiliyor? Detaylarda bulamadım.

Hocam ethermine ödeme ücretini kendi karşılıyor diye biliyorum. Bu arada ethermine yerine 2miners denemeniz daha mantıklı olur diye düşünüyorum. RVN de en çok kazım yapılan yer bu site. Ayrıca tüm ücretleri kendileri karşılıyor. 10 Rvn ye ulaşınca da 1 saat içinde ödeme yapıyorlar. Tavsiyemdir..

Hocam Ethermine ödeme ücretini kendi karşılıyor diye biliyorum. Bu arada Ethermine yerine 2miners denemeniz daha mantıklı olur diye düşünüyorum. RVN de en çok kazım yapılan yer bu site. Ayrıca tüm ücretleri kendileri karşılıyor. 10 RVN'ye ulaşınca da 1 saat içinde ödeme yapıyorlar. Tavsiyemdir.

Ethermine de 10 ravcoin de bir ödeme yapıyormuş ama 6 saatte bir limit varmış ben sadece acaba ödeme emrini 50 100 ravcoin yapsam her gün ödeme alınca transfer ücretini benden mi keser diye merak ettim, ayarlara baktım detay vermemiş ravcoinle ilgili, sadece Ethereum'la ilgili limit var onda da ben ayda 1 ödeme alıyorum otomatik

Öderken kesinti mevcut değil Ravenda. Ben şahsen ethermine üzerinden ödeme almıştım 2 defa ve direkt tutar geldi yani. Eskiden ethde de yoktu zaten gönderim ücreti. Bu yeni güncelleme ile artık madencilerden almaya başladılar.

Geri
Yukarı