Ethermine madenciliğinde yüksek hashrate

Resim ne zaman ait 1-2 sene öncesine ise zorluk az olduğundan daha çok ETH üretmesi normal degil mi?
Resme gerek yok linkteki cüzdan şuan aktif
Ethermine da dün kazmaya başladı , bence konuyu açan arkadaşla bi alakası olabilir .
25 mh la şuan 48 mh average ile kazıyor ve okadar kazanıyor. Kazancı da 48 lik.
25 le günlük 0.00070 kazması lazım.
Ama hesapta biriken 0.00140 olay burada.

Ethermine da dün kazmaya başladı , bence konuyu açan arkadaşla bi alakası olabilir .
Evet aynen oyle, bana da bi tuhaflik var gibi geldi. Ne olduguyla ilgili bi fikrim yok ama konuyu takipteyim. Bi cozume kavusturabiliriz umarim.

Resim ne zaman ait 1-2 sene öncesine ise zorluk az olduğundan daha çok ETH üretmesi normal degil mi?

Resim o anlıktı tarih var 1-2 yıl nedir :p cüzdan numarası linki resmin orada Online tıkla bak. Ben 50 mh a 0.00137 alıyorum adam 25 mhla bende daha çok alıyor.
aynen dün saat 12 ödeme almış şu an 0,00179 var 28 saate olaya bak

Son düzenleme:
Konu ile ilgili ticket attım cevap şu şekilde.

Merhaba Mustafa,

Mevcut hashrate, ödül hesaplaması ve ortalama hashrate hesaplaması için kullanılır. Mevcut hashrate, sunucularımıza ulaşan hashrate'dir - bu, ödüllerinizi hesaplamak için kullanılır. Madencilerinizin şansına bağlıdır, bu nedenle gerçek hashrate'inizden sapmalar normaldir ve düzenli olarak çok büyük olabilir (gerçek hashrate'inizin +/-% 50'si). 24 saatlik ortalama etkin hashrate, yerel hashrate'inizle daha yakından eşleşmelidir, ancak doğru hesaplamak için en az 24 saatlik kesintisiz madencilik gerekir.

Bildirilen hashrate, madencilik yazılımınızdan kartlarınızın hashleri ne kadar hızlı hesapladığının bir göstergesidir, bize bu sayıları gönderir ve bunları görüntüleriz - bu, ödüllerinizi hesaplamak için kullanılmaz .. Bildirilen hashrate yanlış olabilir veya ağ sorunları olabilir. bu buna neden olur.

Bildirilen karma oranının neden çok daha düşük olduğunu öğrenmek istiyorsanız, lütfen madencinin geliştiricisiyle iletişime geçin ve onlara sorun.
Current ile report bı süre sonra dengelenecek zaten yavaş yavaş düşmeye başlamış.

Konu ile ilgili ticket attım cevap şu şekilde.

Merhaba Mustafa,

Mevcut hashrate, ödül hesaplaması ve ortalama hashrate hesaplaması için kullanılır. Mevcut hashrate, sunucularımıza ulaşan Hashrate'dir - bu, ödüllerinizi hesaplamak için kullanılır. Madencilerinizin şansına bağlıdır, bu nedenle gerçek hashrate'inizden sapmalar normaldir ve düzenli olarak çok büyük olabilir (gerçek hashrate'inizin +/-% 50'si). 24 saatlik ortalama etkin hashrate, yerel hashrate'inizle daha yakından eşleşmelidir, ancak doğru hesaplamak için en az 24 saatlik kesintisiz madencilik gerekir.

Bildirilen hashrate, madencilik yazılımınızdan kartlarınızın hashleri ne kadar hızlı hesapladığının bir göstergesidir, bize bu sayıları gönderir ve bunları görüntüleriz - bu, ödüllerinizi hesaplamak için kullanılmaz. Bildirilen hashrate yanlış olabilir veya ağ sorunları olabilir. Bu buna neden olur?

Bildirilen Karma oranının neden çok daha düşük olduğunu öğrenmek istiyorsanız, lütfen madencinin geliştiricisiyle iletişime geçin ve onlara sorun.
Current ile report bir süre sonra dengelenecek zaten yavaş yavaş düşmeye başlamış.

Ticket senin gönderdiğin saat tarih ve gelen cevabın tarih saat alabilir miyim bu hesabı 4 gündür izliyorum. 5. Günde karar verdim forum açmaya bugün 7. gün.

Bu sen değilsin değil mi?
Sorma sebebim bunu cüzdanı nasıl fark etmiş olabilirki biri durduk yere.

Yok değilim Ethermine ana sayfada devamlı block bulan madenciler listeleniyor.
dk bir yenileniyor. Havuz sıçraması için örnek alıyordum Online orada denk geldim 1 hafta önce.

burası
örnek.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı