Ethermine'da hashrate düşük

ryuz4ki

Decapat
Daha fazla  
1648278327444.png

kazım yaparken 49mh/s

Son düzenleme:
Yeni başladınız kazıma sanırım. Şu an önemli olan kısım reported değeri. Tam değerleri 24 saat görebilirsiniz.

Reported doğruysa 24 saat geçtikten sonra tekrar bak average kısmına. Ayrıca senin gücünde biri Ethermine da gas fee ödeyeceğini bildiği için gas fee ödemeyeceği bir yerde kazmalı.

Reported doğruysa 24 saat geçtikten sonra tekrar bak average kısmına. Ayrıca senin gücünde biri Ethermine da gas fee ödeyeceğini bildiği için gas fee ödemeyeceği bir yerde kazmalı.
anlamadım
binance de kazıyordum fakat orda ortalama 28mh olarak gözüktüğü için herkes ethermine öneriyordu bende geçtim.

Reported senin gerçek hızın. Average senin ortalaman. Yani 24 saat geçtiğinde average ve reported yakınsa sorun yok çok uzaklarsa değerler o zaman sorun var. Genelde 2mimers havuzunda Ethereum kazıp Nano veya BTC olarak ödeme alabileceğin önerilir. Bu bir seçenek gas fee ödememek için. Bende KuCoin havuzunda fee ödemeden günlük Ethereum olarak ödeme alma yöntemini öneriyorum. Ethermine sitesine gas fee ödememek için bunları düşün.

Geri
Yukarı