Ethermine ödeme ayarları nasıl yapılır?

ufukakarcesme

Yoctopat
Daha fazla  
Ethermine.org ödeme sistemi değişmiş. Bilgisi olan var mı? Her ayın 29'inde 0.01'in üzerindeyse ödeme yapıyor. 0.1'in altında inemiyorsun. Normalde 0.05 olduğunda 2 hafta içinde yatırıyordu.

Artık ödemeyi aydan aya yaptılar. Eğer parayı istediğiniz vakit çekmek istiyorsanız metamask hesabı açın 0.005 ETH olunca çekebiliyorsunuz. 1 dolar civarında komisyon kesiyor, 1 dolarda metamask kendi cüzdanınıza gönderirken kesiyor. Eğer ayı beklemem derseniz 16 TL'ye kıymanız gerek. Şu an kazdığınız cüzdandan para çekemezsiniz metamask'ın verdiği cüzdana kazmanız gerekiyor.

1623997616307.png

En son 14 günde 0.01 ETH kazdiginda para yatiyordu. Ben tek kartla kazdigim için tam denk geliyordu 1660 ile 14 gunde 0.01 ETH kazabiliyorum. Şimdi nasıl olacak anlamadim 1 ayda 0.1 ETH kazmazsam odeme alamicak miyim?

Ethermine.org ödeme sistemi değişmiş. Bilgisi olan var mı? Her ayın 29'inde 0.01'in üzerindeyse ödeme yapıyor. 0.1'in altında inemiyorsun. Normalde 0.05 olduğunda 2 hafta içinde yatırıyordu.
Selam bu videoyu izlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı