Ethermine ödeme yapmıyor

Ben 0,005 kazım yaptım denemesini yaptım 12 dolar para metamask hesabıma yatmadı ve biraz araştırdım matic wallet diye bir şey buldum onu metamaska bağladım ve 0,005 değerindeki ETH orada görülmeye başladı. Daha sonrasında Binance hesabıma transfer ettiğim para buhar oldu gitti. Benim demek istediğim bildiğiniz yoldan şaşmayın, sen sorun yaşamadım ve senin gibi sorun yaşamayan arkadaşlarım da var. Ayrıca günlük ödeme alamak isteyen binancepoolda kazsın 24 saatte kazdığını hesabına trink yatırıyor. @ @Hüseyin42
Dediğim gibi otomatik ödeme alınca farklı bir havuza gönderiyor orada çok sorun yaşayan olmuş. Ödeme yöntemini aylığa çevirip elle çekim yapınca sıkıntı olmuyor. Binance daha az kazandırıyormuş tek kartla kazdığım için hiç denemedim.

Bana da hala gelen bir ödeme yok henüz. Can sıkmaya başladı son ödemem 42 gün önce ve 28'i ödeme günü olduğu halde yatırmıyorlar istikrarla, bugün ödeme alan oldu mu acaba?

Ödeme henüz yattı. Şimdi gelecek ödemeye 62 gün diyor. Ethermine kafayı yemiş.

1624889478677.png

banada ödeme yapılmadı. 0,01 eth oldu. ve ödeme günü 1 olarak gözüküyor. daha önce hiç ödeme yapılmadı. bugün yapılır mı

@tameer7 ödemeler sıra sıra yapılıyor. Bugün zor ama gece 3-4 gibi gelir büyük ihtimal.

Düzenleme: 10:58'de ödeme yapıldı bana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı