Ethermine ödemesi nasıl yapılır?

BurakAcar

Hectopat
Iyi günler arkadaslar. Ben Ethermine'de ödeme almak istiyorum ama nasil yapacağım çözemedim. Bilgisi olan yardim edebilir mi? Bir de benim cüzdan girmem gerekiyor mu? Binance hesabi bağlı ama orada yine de Connect Wallet vs yazıyor.

Ethermine hiç kullanmadım.
Belli ki bu işlerle fazla haşır neşir değilsiniz, 2miners'i tavsiye ederim ücretsiz ve uğraşsız ETH kazımınızı aynı değerde NANO coin olarak Binance hesabınıza günlük ödeme alıyorsunuz.

Ödemeni otomatik minimum 0.01 ETH olarak yaparlar fakat sen kendin manual olarak 0.005 ETH çekebilirsin, fakat bu her iki işlem için en az 6-7 dolar gas fee alınır.
Bunu önlemek için ya L2 Polygon ödeme biçimi kullanacaksınız ya da farklı bir havuz kullanacaksınız.

Son düzenleme:
Ödemeni otomatik minimum 0.01 ETH olarak yaparlar fakat sen kendin manual olarak 0.005 ETH çekebilirsin, fakat bu her iki işlem için en az 6-7 dolar gas fee alınır.
Bunu önlemek için ya L2 Polygon ödeme biçimi kullanacaksınız ya da farklı bir havuz kullanacaksınız.
Anladim. Peki ben 1 eth kadar beklesem yine gas fee ayni mi oluyor miktara gore mi artiyor yoksa aşağı yukari ayni mi kaliyor gas fee. Bir başka sorum sizce devam edeyim mi ethermine de başka yere geçeyim mi önerebilceginiz varmi?

Anladim. Peki ben 1 ETH kadar beklesem yine gas fee ayni mi oluyor miktara gore mi artiyor yoksa aşağı yukari ayni mi kalıyor gas fee. Bir başka sorum sizce devam edeyim mi Ethermine de başka yere geçeyim mi önerebileceğiniz var mı?

Alınan gas fee her işlem için gerçekleştirilir ister 1 ETH istersen 0.005 ETH fark etmez.

Başka yere geçip geçmeyeceğiniz kazım gücünüze bağlı, bence 400-500 Mh/s almıyorsanız havuzu değiştirin çünkü örnek olarak Ethermine işlem başına en az 6-7 dolar en fazla 20 küsür dolar alıyor, 2miners ise ödemeyi BTC veya Nano coin olarak aldığınız takdirde çok az bir mikar (0.02 dolar) komisyon alıyor.

Alınan gas fee her işlem için gerçekleştirilir ister 1 ETH istersen 0.005 ETH fark etmez.

Başka yere geçip geçmeyeceğiniz kazım gücünüze bağlı, bence 400-500 Mh/s almıyorsanız havuzu değiştirin çünkü örnek olarak Ethermine işlem başına en az 6-7 dolar en fazla 20 küsür dolar alıyor, 2miners ise ödemeyi BTC veya Nano coin olarak aldığınız takdirde çok az bir mikar (0.02 dolar) komisyon alıyor.
Anladım çok teşekkür ederim.

Hayır. 2miners'da Nano ödemesi tamamıyla ücretsiz, BTC ödemeleri ise 0.2 dolardan az.

Ethermine'da 2miners'a benzer şekilde Metamask üzerinden WETH'e ordan da Matic olarak Binance hesabınıza aktarabileceğiniz bir ücretsiz ödeme sistemi var ama biraz karışık, 2miners bariz şekilde daha basit ve risksiz.

Hayır. 2Miners'da Nano ödemesi tamamıyla ücretsiz, BTC ödemeleri ise 0.2 dolardan az.

Ethermine'da 2Miners'a benzer şekilde Metamask üzerinden WETH'e oradan da Matic olarak Binance hesabınıza aktarabileceğiniz bir ödeme sistemi var ama biraz karışık, 2miners bariz şekilde daha basit ve risksiz.

Haklısınız BTC olarak en fazla 0,02 dolar, nano olarak zaten alınmıyor, bunlar çok düşük meblağlar olduğu için detayına girme gereği duymadım.

Hala 0.02 dolar diyorsunuz, 0.2 dolar olacak. Detayına girme gereği duymadım diyorsunuz ama bu yazdıklarınız bilgi oluyor.
Ya üşenmeyin doğrusunu yazın ya da yazmayın.

EtherMine 'da çekim yapmak için

Settings > Payment Method > Gas Price Limit & Thresgold kısmında çekim miktarını ve GAS Limitini girmelisiniz.
GAS Limitini Anlık Olarak > Ethereum Gas Tracker | Etherscan bu siteden takip edebilirsiniz.

Şuan ben 0,022 (1000₺) ve 100 Gas Price Limit kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı