Ethermine para çekme

Eren Dilek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba Ethermine üzerinden nasıl para çekilir anlatır mısınız ve manuel para çekme varmış sanırsam ben otomatik olarak binance üzerine aktarılacak sanıyordum şuan 0.005 ETH var ve yatmadı hala ilgili resimleri koyuyorum detaylı olarak anlatırsanız sevinirim.

Ekran görüntüsü 2021-06-02 230203.png

Ekran görüntüsü 2021-06-02 230031.png

Bu 5-6 günlük kazım. Şey duymuştum 10 TL bile kazsan 14 günden sonra yatıyormuş herhalde otomatik olarak bu doğru mu?

Artık 0.1 ETH altındaysa aylık yatıyor. 0.005'i ise manuel çekebiliyorsun ama şu an kullandığın cüzdandan çekemiyorsun. Metamask hesabı oluşturuyorsun o sana yeni cüzdan veriyor. Mining bat dosyasına bu cüzdanı yazıp kazmaya burdan devam ediyosun. Kısaca eski cüzdanı unut artık manuel istiyosan yeniye geçeceksin. Buradaki paranı da ayın 28'inde alırsın.

Arkadaşlar öncelikle merhaba Ethermine üzerinden nasıl para çekilir anlatır mısınız ve manuel para çekme varmış sanırsam ben otomatik olarak Binance üzerine aktarılacak sanıyordum şu an 0.005 ETH var ve yatmadı hala ilgili resimleri koyuyorum detaylı olarak anlatırsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1053300
Eki Görüntüle 1053299
Bu 5-6 günlük kazım. Şey duymuştum 10 TL bile kazsan 14 günden sonra yatıyormuş herhalde otomatik olarak bu doğru mu?

Binance'den cüzdan kodu alıp bağladınızmı bağladıysanız Binance üzerinden çekebilirsiniz.

Yani cüzdanı yazmasam nasıl görüntüleyeyim ki demek istediğinizi tam anlamadım.
O arkadaş fazla bilmiyor sanırım takılma. :D

1622664717762.png

1622664733918.png

Sonuç böyle. Saçma bir politika olmuş, manuel çekim yaparken 1-2 dolar ethermine, paraya bağlı olarak da aracı komisyon kesiyor. Yanlış anlamadıysam ayın 28'ini bekleseniz bile ödeme buraya gideceği için yine komisyonla hesabınıza aktarıyorsunuz. Alternatif yerlere yönelmek lazım.
1622664816947.png

Artık 0.1 ETH altındaysa aylık yatıyor. 0.005'i ise manuel çekebiliyorsun ama şu an kullandığın cüzdandan çekemiyorsun. Metamask hesabı oluşturuyorsun o sana yeni cüzdan veriyor. Mining BAT dosyasına bu cüzdanı yazıp kazmaya buradan devam ediyorsun. Kısaca eski cüzdanı unut artık manuel istiyorsan yeniye geçeceksin. Buradaki paranı da ayın 28'inde alırsın.

Matemask hesabıyla uğraşmak istemiyorum ya istediği zaman yatsın zaman sıkıntım yok anlamadım şey 14 günde bir otomatik olarak yatmıyor mu bu para.

Matemask hesabıyla uğraşmak istemiyorum ya istediği zaman yatsın zaman sıkıntım yok anlamadım şey 14 günde bir otomatik olarak yatmıyor mu bu para.
Evet öyleydi ama dün değiştirdiler artık 28 günde 1 yatıyor. Üstte mesajımı güncelledim bence de geçmeyin para acil lazım olmuyorsa.

Aylık tahmini kazancım şu şekilde ne sıklıkla yatıcak bu para şimdi.
Ekran görüntüsü 2021-06-02 231609.png

Evet öyleydi ama dün değiştirdiler artık 28 günde 1 yatıyor. Üstte mesajımı güncelledim bence de geçmeyin para acil lazım olmuyorsa.

Şaka gibi neyse dediğim gibi paranın aciliyeti yok aylık ekstra para olsun elimde diye yapıyorum zaten bende diyorum payouts kısmında neden 28 gün yazıyor daha dün 12 falandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı