Ethermine para çekme

Eren Dilek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba Ethermine üzerinden nasıl para çekilir anlatır mısınız ve manuel para çekme varmış sanırsam ben otomatik olarak binance üzerine aktarılacak sanıyordum şuan 0.005 ETH var ve yatmadı hala ilgili resimleri koyuyorum detaylı olarak anlatırsanız sevinirim.

Ekran görüntüsü 2021-06-02 230203.png

Ekran görüntüsü 2021-06-02 230031.png

Bu 5-6 günlük kazım. Şey duymuştum 10 TL bile kazsan 14 günden sonra yatıyormuş herhalde otomatik olarak bu doğru mu?

Hocam şimdi ben Binance'den ETH adresimi aldım mining dosyasına attım ve Ethermine'da kazım a başladım dün. Ben 0.05 ETH kazığımda otomatik Binance adresime gelecek değil mi komisyonsuz.
0.005 otomatik çekme ücreti değil elle çekme ücreti yani ağ ücreti ucuz geldiyse manuel olarak tıklar çekersin oto olması için 0.01 olması gerekiyor. 0.01'de oraya ağ ücretini yazarsın istediğin değere geldiğinde çeker. Şu an çekme ücreti 2-3 dolar arası değişiyor.

0.005 otomatik çekme ücreti değil elle çekme ücreti yani ağ ücreti ucuz geldiyse manuel olarak tıklar çekersin oto olması için 0.01 olması gerekiyor. 0.01'de oraya ağ ücretini yazarsın istediğin değere geldiğinde çeker. Şu an çekme ücreti 2-3 dolar arası değişiyor.

Çekme ücretleri düşmüş arkadaşım 16 gwei oda 1 küsur dolar çekmiş 0.05 ETH için.

Çekme ücretleri düşmüş arkadaşım 16 gwei o da 1 küsur dolar çekmiş 0.05 ETH için.
Sabah aşırı düşük oluyor sonra yavaş yavaş artıyor. Acelen yoksa bir değer gir ya da sitede sürekli F5 yapıp düşük geldiği an da çek ama çekmeden önce sayfayı yenile. Yeni çekme ücreti geldiğinde site yenilemiyor. Fazla beklersen yeni çekme ücretiyle çekmiş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı