Ethernet Arızası - Tanımlanmayan Ağ

Yardımcı olduğun için sağ ol kardeş. Muhtemelen ucuz yollu alırım yani 1000 Mbit olanlara gerek yok. Aslında yetkili birisinden de görüş alsaydım iyi olurdu ama üzülerek söylüyorum her zamanki gibi benim konumda bu maalesef yok. :redface:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu saat'en sonra 1/100 Ethernet alınmaz ileriye dönük olmaz Superonline'a geçersen 100Mbps hız alırsan 1/100 sorun olabilir turbo tuşun olacak cuzi bir ücret karşılığı 24saat 1gbps hıza çıkabilecen 1/1000 ethernet olursa bu 25TL öteki 10TL Asus alırsan daha fazla olurdu.

Türknet ile 8Mbit hıza daha dün 12 aylık taahhüt yaptık. O yüzden 100 lük yeterli. :D Ayrıca ethernet kablosunu kasaya taktığımda ışığı falan yanıyordu ama nasıl internet gelmiyor anlamadım. Belki de yeni kart almaya gerek kalmaz.

Anlamadım ama Windows 7 vardı ama çözemeyince Windows 8.1 kurdum. Aynı şekilde devam ediyor. Dün gece konuyu açtıktan sonra hiçbir şey yapmadım zaten yani formatı attım tekrar denedim ama olmayınca o şekilde bıraktım şuan dükkandayım.

BIOS'a bakmadım ama şimdi mantıklı olarak kapalı olsa etherneti hiç görmemesi lazım. Ama hem modemde hemde ethernet kablosunun kasa girişinde kalan ucunda ışık yanıyor. Yani çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı