Ethernet bağlanmıyor

Daha fazla  
Bilgisayarımı bugün açtığımda böyle bir sorunla karşılaştım. Tarayıcı ile sitelere girebilmeme rağmen Windows internetimin olmadığını söylüyor. Ağ ve internet ayarlarına girdiğinde beni otomatik olarak geri atıyor ve görev çubuğunda internetin olduğu şekil gözükmüyor. Ağ ayarlarını sıfırladım falan ama hiçbir şekilde düzelmedi lütfen yardımcı olur musunuz?

Desktop Screenshot 2021.07.10 - 14.22.57.20.png

Bilgisayarımı bugün açtığımda böyle bir sorunla karşılaştım. Tarayıcı ile sitelere girebilmeme rağmen Windows internetimin olmadığını söylüyor. Ağ ve internet ayarlarına girdiğinde beni otomatik olarak geri atıyor ve görev çubuğunda internetin olduğu şekil gözükmüyor. Ağ ayarlarını sıfırladım falan ama hiçbir şekilde düzelmedi lütfen yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1102685

Uygulamayı indirip sıfırlama yapmanızı öneririm.

Eki Görüntüle 1102685
Ben de wifi de buna benzer sorun yaşamıştım. VPN programını kaldırdım pc'den en son tak diye düzelmişti.

Yönetici yetkileri ile komut satırı açın. Sırası ile :

ipconfig /release
ipconfig /flushdns
ipconfig /renew
netsh int ip reset
netsh winsock reset

komutlarını çalıştırın.

Yönetici yetkileri ile komut satırı açın. Sırası ile:

Ipconfig /release
Ipconfig /flushdns
Ipconfig /renew
Netsh int IP reset.
Netsh winsock reset.

Komutlarını çalıştırın.

Olmadı maalesef. İlginç bir şekilde tarayıcıdan girebiliyorum her şeye ancak Windows internet yok diyor. Ayrıca ağ ayarlarına girince o pencereden atıyor beni ve kapanıyor.

Olmadı maalesef. İlginç bir şekilde tarayıcıdan girebiliyorum her şeye ancak Windows internet yok diyor. Ayrıca ağ ayarlarına girince o pencereden atıyor beni ve kapanıyor.
Ethernet sürücüsünü indirin. Varolanı sistemden kaldırıp restart edin. İndirdiğiniz sürücüyü kurup tekrar sistemi restart edin.

Ethernet sürücüsünü indirin. Varolanı sistemden kaldırıp restart edin. İndirdiğiniz sürücüyü kurup tekrar sistemi restart edin.

Bunu mu kaldırmam gerekiyor. Ve sürücüsünü nasıl bulabilirim pek bilgim yok çünkü.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.07.10 - 15.05.44.40.png
    Desktop Screenshot 2021.07.10 - 15.05.44.40.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 19

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.07.10 - 15.10.59.38.png
    Desktop Screenshot 2021.07.10 - 15.10.59.38.png
    310,2 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı