Ethernet bağlantı kopması

yasinc50

Femtopat
ZyXEL modem kullanıyorum ve bazen bağlantı kopuyor ve Everest ara yüzü çıkıyor. İnternet gidiyor, neden olduğunu ve çözümünü bilen var mı?

ZyXEL modem kullanıyorum ve bazen bağlantı kopuyor ve Everest ara yüzü çıkıyor. İnternet gidiyor, neden olduğunu ve çözümünü bilen var mı?
arayüzde herhangi bir hata var mı bazılarında DSL sıkıntısı oluyor ve hata o yüzden kaynaklanıyor.

Hocam bende ZyXEL VMG 3312-B10B kullanıyorum. Önceden ADSL kullanıyorduk ve bir sorun yoktu. Şimdi VDSL kullanıyoruz ara sıra kopma oluyordu. Hatta modem fazla ısınıyordu. Bende modeme fan taktım. Yük altındayken bile elimi üstüne koyduğumda hiçbir sıcaklık hissetmiyorum.
Ve şöyle bir sorun var bunu çözemedim. Oyun oynarken falan oyunda internet gidip kapanıyordu. Google'de bir şey aratınca DNS_PORABE_BAD_CONFIG gibisinden hata alıyordum. Ama Discord'a hiçbir sıkıntı yoktu. Arkadaşlarla konuşabiliyordum. Bunun çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı