Ethernet çalışmıyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) UHD Graphics
Nvidia GeForce MX550
Intel Core i5 1235U
Logitech G213
Logitech G203
Ethernet girşim takılı ve modemde de kablom lan1 girişine takılı. Ama denediğimde yine hata veriyor. İkisinin de takılı olmasına rağmen ağ bağlantısı yok gibi bir hata alıyorum. Dosya ekini bırakacağım. Ana kartım Callisto_ADU
Ekran görüntüsü 2023-10-04 162805.png

Son düzenleme:
Ethernet Driver'ın kurulu mu?
Taktığın kablo sağlam mı?
Modemin kablo giriş kısmı sağlam mı?

198.168.1.1 adresini internette arama yerine yazarak girin önce daha sonra arayüze girdikden sonra. Kullanıcı adı yerine Vodafone şifre kısmına da Vodafone girerek devam edelim şifreyi değiştirmeden geçin daha sonra fabrika ayarlarına döndür seçeneği olacak ayarlar da oradan fabrika ayarlarına çevirilerim.

Evet.

Emin misiniz? Çünkü bir daha bağlanamazsak annem ile aramızda pek hoş şeyler yaşanmayabilir.

Yok hocam modem zaten internet ayarlarını otomatik yapıyor sadece Wi-Fi sıfırlanır onu da ayarlardan otomatik yaparsınız.

198.168.1.1 adresini internette arama yerine yazarak girin önce daha sonra arayüze girdikden sonra. Kullanıcı adı yerine Vodafone şifre kısmına da Vodafone girerek devam edelim şifreyi değiştirmeden geçin daha sonra fabrika ayarlarına döndür seçeneği olacak ayarlar da oradan fabrika ayarlarına çevirilerim.

Yok hocam modem zaten internet ayarlarını otomatik yapıyor sadece Wi-Fi sıfırlanır onu da ayarlardan otomatik yaparsınız.

Deniyorum.

Şifre değişecek mi?

Geri
Yukarı