Ethernet girişi nasıl tamir edilir?

Daha fazla  
Mikrofonu jack girişine taktım zannederken ethernet girişini zorlamışım ve en sağdaki Pim'i içine göçürtmüşüm. Bunu kendi imkanlarımla tamir edebilir miyim? Bilgisayarcıya götürsem kaç para ister?

Dosya Ekleri

• IMG_20200619_164058.jpg
    IMG_20200619_164058.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 840
  • IMG_20200619_164632.jpg
    IMG_20200619_164632.jpg
    554 KB · Görüntüleme: 643
@TDSDoctor dostum Wi-Fi kullanan tanıdıklarım var ping diye ağlıyorlar. En sagliklisi kablo kullanmak hız ve ping acisindan. Wireless kullanan arkadaşıma üstteki kablolu ürünü aldirdim şu an dua ediyor :).

Hocam vallahi ben wirelles kullanıyorum pingim 15MS yukarı çıkmıyor (LoL) acaba kablolu kullansam kaç MS olur 😀

Yani senin internetin düzgün bir şey o zaman. Benim arkadaşım 16 Mbps. Ayrıca modem kalitesinde çok önemli bir husus wireless işinde. Sırf bu etmenlerden dolayı kumar oynamaya gerek yok. Kablo candır 😀 .

Yani SE'nin internetin düzgün bir şey o zaman. Benim arkadaşım 16 Mbps. Ayrıca modem kalitesinde çok önemli bir husus Wireless işinde. Sırf bu etmenlerden dolayı kumar oynamaya gerek yok. Kablo candır 😀.

Doğrudur hocam ama en sağlıklısı yine de ethernet girişini tamir ettirmesidir. Eğer bütçe kısıtlıysa da sizin dediğiniz ürünü araştırıp almak en doğrusu.

Geri
Yukarı