Ethernet hızı 100 Mbps'de sabitlendi

VbenZ

Hectopat
Yer
LosSantos
Daha fazla  

Merhaba, ben internetimin 1000MBPS ancak 100Mb/sn civarı sabit halde. Geçen haftalarda aynı bilgisayar aynı kablolar ile 1000MBPS internet alabiliyordum, telefondan hala alabiliyorum, ancak şu an bu civarda sabit kaldı sebebi nedir?​

Ethernet hızı 100 Mbps'ye sabitlenmiş olabilir, ağ ve internet ayarlarından bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir de, Ethernet'e tıkla orada hız olarak 1.0 Gbps yazması gerek.

merhaba, ben internetimin 1000MBPS ancak 100Mb/sn civarı sabit halde. Geçen haftalarda aynı bilgisayar aynı kablolar ile 1000MBPS internet alabiliyordum, telefondan hala alabiliyorum, ancak şu an bu civarda sabit kaldı sebebi nedir?​

Ağ ve paylaşım merkezinden bağdaştırıcı ayarları altında Ethernet kartınıza sağ tıklayın ve durum altında hız ne kadar kontrol edin.

35Mbps'yi bile zor alabilen ben ekrana ekmek banıyorum şu an.

Modeminizin panelinde downstream ve upstream kısmında yazan değerleri bizimle paylaşır mısınız?

Downsteam upsteam VDSL de oluyor hocam.
Fiberde bu istatislikler yok.

Ethernet hızı 100 Mbps'ye sabitlenmiş olabilir, ağ ve internet ayarlarından bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir de, Ethernet'e tıkla orada hız olarak 1.0 Gbps yazması gerek.
Ağ ve paylaşım merkezinden bağdaştırıcı ayarları altında Ethernet kartınıza sağ tıklayın ve durum altında hız ne kadar kontrol edin.

Downsteam upsteam VDSL de oluyor hocam.
Fiberde bu istatislikler yok.
Hocam 1.0Gbps aldığımda sonuç değişmiyor.

Hocam 1.0Gbps aldığımda sonuç değişmiyor.

Aygıt yöneticisine gelin.
Ağ kartları altında Ethernet sürücüsüne sağ tıklatıp özellikler sürücü sekmesine gelin.
Burada eski sürücüye dön seçeneği aktif ise buna basın ve eski sürücünün yüklenmesini bekleyin.

Belki Windows Update yanlış bir sürücü ile Update etmiştir.
Ya da anakartın modeline göre güncel sürücü güncellemesi yapın.

Merhaba, ben internetimin 1000MBPS ancak 100Mb/sn civarı sabit halde. Geçen vps hosting with ddos protection haftalarda aynı bilgisayar aynı kablolar ile 1000MBPS internet alabiliyordum, telefondan hala alabiliyorum, ancak şu an bu civarda sabit kaldı sebebi nedir?​

Ethernet'e tıkla orada hız olarak 1.0 Gbps yazması gerek.

Geri
Yukarı