Çözüldü Ethernet kablosu mavi ekran hatası verebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kozalak000

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba. Bilgisayarın yerini değiştirdiğim için daha uzun bir Ethernet kablosu kullanmam gerekti. Ve bende daha önceden bir yerden bulduğum sağlamlığını hiç kontrol etmedim ve taktım. Yaklaşık olarak 1 ay önce, ve bu sorun 1 aydır var. Bilgisayarı yetkili servise götürdük orada bütün sistem parçalarına kontrol ettiler gerekli yazılımlarla kontrol ettiler RAM testi ve benzeri şeyler. Ve orada 1 kere bile mavi ekran vermedi bilgisayarı Wi-Fi'ya bağlamışlar. Orada 9 10 saat video falan açmışlar hiç vermemiş. Evde veriyor. Ara sıra internet 6, 7 saniyeliğine gidiyor neyse ve bugün eski Ethernet kablosunu geri taktık 6, 7 saattir vermedi hatayı ben Ethernet kablosundan olduğunu düşünüyorum böyle bir şey olabilir mi çünkü yetkili servis bence donanımsal bir sorun yok dedi. Tüm testleride geçmiş tüm sürücüleri de yükledi. Sorum şu: Ethernet kablosundan mavi ekran hatası verebilir mi?

(Bilgisayarı sıfırladığım için minidump dosyası yok)
(Toplama bilgisayar)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kablonun sağlamlığının en iyi şekilde test edilmesi için test cihazı kullanmak gerekir. İçten kısa devre yaparsa olabilme ihtimali var. Mavi ekran sorunu yaşarsanız ve dosyalar oluşursa paylaşabilirsiniz.
Şunu uygula minidump oluşturmak için.

Kablonun sağlamlığının en iyi şekilde test edilmesi için test cihazı kullanmak gerekir. İçten kısa devre yaparsa olabilme ihtimali var. Mavi ekran sorunu yaşarsanız ve dosyalar oluşursa paylaşabilirsiniz.

Çözüm
Şunu uygula minidump oluşturmak için.

Bir şey soracağım minidump klasörüm açık olmadığı için sistem kısmından açacaktım ama bellek dökumanı olarak ben de tam bellek, çekirdek bellek ve küçük bellek mevcut. Tam belleği mi seçeceğim kafam karıştı.

Bir şey soracağım minidump klasörüm açık olmadığı için sistem kısmından açacaktım ama bellek dökumanı olarak ben de tam bellek, çekirdek bellek ve küçük bellek mevcut. Tam belleği mi seçeceğim kafam karıştı.

Geri
Yukarı