Ethernet kablosu önerisi

Wardom

Decapat
Yer
İstanbul
Görseldeki kablolardan biri örgü biri yatay şeklinde.
Bunların performansa olumlu olumsuz katkısı oluyor mu?
Kasa masanın çok dibinde arkadan sıkışınca örgülü kablonun kablosu kopar mı diye yatay mı alsam diye düşünüyorum.

Screenshot_2022-07-05-19-24-51-560_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Screenshot_2022-07-05-19-25-00-304_com.pozitron.hepsiburada.jpg

2 metrede performansa hiçbir etkisi olmaz.

Görseldeki kablolardan biri örgü biri yatay şeklinde.
Bunların performansa olumlu olumsuz katkısı oluyor mu?
Kasa masanın çok dibinde arkadan sıkışınca örgülü kablonun kablosu kopar mı diye yatay mı alsam diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1442302

Eki Görüntüle 1442303
Çünkü biri fiber, biri ethernet kablosu.. Fiberin yoksa sakın öyle bir hata yapma. İki ucu aynı ethernet kablosu al.

Çünkü biri fiber, biri ethernet kablosu.. Fiberin yoksa sakın öyle bir hata yapma. İki ucu aynı ethernet kablosu al.
İkisi de ethernet kablosu, neyden bahsediyorsunuz?

Üstteki görsele baksana. Üstteki fiber için bağdaştırılmış bir ethernet kablosu. Diğeri ise normal ethernet kablosu.

Fiber ile nasıl bağlantı kurdunuz bilmiyorum ama üstteki kablo bir ethernet kablosu.
Standart bir ethernet kablosundan tek farkı ise kablosunun daire değil de düz olması.
Kablonun düz olması, kablonun türünde ve kablonun bu mesafelerdeki performansında bir şey değiştirmiyor.

Fiber ile nasıl bağlantı kurdunuz bilmiyorum ama üstteki kablo bir ethernet kablosu.
Standart bir ethernet kablosundan tek farkı ise kablosunun daire değil de düz olması.
Kablonun düz olması, kablonun türünde ve kablonun bu mesafelerdeki performansında bir şey değiştirmiyor.
Haklısın

Geri
Yukarı