Ethernet kablosu takınca Wi-Fi gidiyor

MERTnkci

Centipat
Arkadaşlar ethernet kablosuyla PC'den modeme bağlanınca Wi-Fi gidiyor ama PC'den interneti kullanabiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Modem arayüzünede giremiyorum IP adres ve şifresi modemde yaziyor ama giris yapamiyorum. Ne yapmaliyim?

Modem Infinity 401 türksat Kablonet kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wifi kökten mı gidiyor telefonda falan kullanamıyorsan bu bir problem fakat sadece bilgisayarda ise aynı anda wifi ve ethernet kullanılamıyor galiba internet anlamında dosya atma hariç. Benim laptop da böyle olmuştu.

Arkadaşlar ethernet kablosuyla PC'den modeme bağlanınca Wi-Fi gidiyor ama PC'den interneti kullanabiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Modem arayüzünede giremiyorum IP adres ve şifresi modemde yaziyor ama giris yapamiyorum. Ne yapmaliyim?

Modem Infinity 401 türksat Kablonet kullanıyorum.
Modemi resetlemeyi denedin mi.?

Tüm cihazlar mı kullanamıyor WİFİ'yi tamamen mi gidiyor yoksa sizin PC de mi WİFİ girişi olmuyor?
Modeme WİFİ açıkken girmeyi deneyebilirsiniz. Tabi bilgileri doğru yazdığına emin misiniz kullanıcı adı ve şifre kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı