Ethernet kablosunu uzatmak

Azulaa

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ethernet kablosu aldım 20metre ama yetmedi. 30metre alsam hız düşüşü olur mu kablo uzadığı için?

10 metre ihtiyacım var kaliteli bir cat6 kablo önerir misiniz normalde cat7 filan bakıyordum ancak biraz araştırdığımda cat7 de alsam cat10 da alsam hızımda bir değişiklik olmayacağını gördüm o yüzden bakır oranı Yüksek bir cat6 kablo arıyorum önerir misiniz ADSL ile bağlanıyorum bu arada

10 metre ihtiyacım var kaliteli bir cat6 kablo önerir misiniz normalde cat7 filan bakıyordum ancak biraz araştırdığımda cat7 de alsam cat10 da alsam hızımda bir değişiklik olmayacağını gördüm o yüzden bakır oranı Yüksek bir cat6 kablo arıyorum önerir misiniz ADSL ile bağlanıyorum bu arada
Hocam başka bir konu açarsanız daha çok kişi görür. İyi forumlar.

Hocam başka bir konu açarsanız daha çok kişi görür. İyi forumlar.
Hocam bu konuda çok fazla konu açıldığı için siteye gereksiz meşguliyet vermek istemedim ama zaman akıyor teknoloji ilerliyor ve dolar yükseliyor buna bağlı olarak güncel bir öneri almak için yazmıştım konunuza karşı bir saygısızlığım olduysa affola teşekkür ederim iyi formlar.

Hocam bu konuda çok fazla konu açıldığı için siteye gereksiz meşguliyet vermek istemedim ama zaman akıyor teknoloji ilerliyor ve dolar yükseliyor buna bağlı olarak güncel bir öneri almak için yazmıştım konunuza karşı bir saygısızlığım olduysa affola teşekkür ederim iyi formlar.

Yeni konu açın lütfen, kurallar gereği de dahil. Siz 10 metre kablo istiyorsunuz, ama bu konunun başlığı "Ethernet kablosu uzatmak" insanlar sizin gibi kablo arayışı içindeyken, çoğu kişi "Ethernet kablosu uzatmak" adlı konuya girmez diye düşünüyorum, ama siz "10 metre kaliteli ethernet kablosu tavsiyesi" diye konu açınca arıyanlar gelip bakar ve işine yarayan kabloyu bulabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı