Etik hackerlık eğitimi için gerekenler

İnternetten alacağın kurslarla hacker vesaire olamazsın. Sana öğrenmen gereken şeyleri öğretirler, karanlık tarafı sizin öğrenmeniz gerekir kendi başınıza.

Türkiye'den alacağınız bir kursun da işe yarayacağını sanmıyorum. Yabancı kaynaklar araştırın.
Karanlık tarafa nasıl giriş yapabilirim hocam başıma bir şey gelir mi? Siz biliyorsanız yol gösterebilir misiniz? Bir de Etik hacker olmadan önce siyah hacker olmayı bilmemiz gerekiyor diye duymuştum doğru mudur?

Karanlık tarafa nasıl giriş yapabilirim hocam başıma bir şey gelir mi? Siz biliyorsanız yol gösterebilir misiniz? Bir de Etik hacker olmadan önce siyah hacker olmayı bilmemiz gerekiyor diye duymuştum doğru mudur?

Atıl Samancıoğlu'nun Etik Hacker Olma kursundan örnek alabilirsiniz. Kurs size bir şeyler öğretir, siz de bunu kullanmayı öğrenirsiniz.

Youtube'a "Where can I start to Ethical Hacking?" yazarak başlayabilirsin.
İngilizce kaynaklar daha çok iş görücektir. Bu duruma alışsan iyi olur. Kimse sana elinde tepside bir şey sunamaz. Kendin başla sadece bir yerden. Başla yeterki.

Atıl Samancıoğlu'nun Etik Hacker Olma kursundan örnek alabilirsiniz. Kurs size bir şeyler öğretir, siz de bunu kullanmayı öğrenirsiniz.
Haklısınız hocam. Hocam bildiğiniz siber haber sitesi böyle mesela şu uygulamada siber sorun çıktı. Bi aralar da mobil oyunların gözünde kamera var denilmişti bunun gibi şeyleri haber yapan güvenilir bir site var mı?

Haklısınız hocam. Hocam bildiğiniz siber haber sitesi böyle mesela şu uygulamada siber sorun çıktı. Bi aralar da mobil oyunların gözünde kamera var denilmişti bunun gibi şeyleri haber yapan güvenilir bir site var mı?
Sanırım yok fakat sızdırılan bilgileri paylaşan siteler var. Vermem yasak büyük ihtimal, kendiniz araştırıp bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı