Etiler Marmaris büfenin hamburgerinden çıkan taş!

A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Evde tek kalıyorum ve dışardan yemek söyledim. Bundan 2 saat önce gibi. Bir ıslak hamburger birde etiler marmaris burger söyledim. Islak hamburgeri yedim. Etiler Marmaris burgerin yarısını yemiştim ki arka dişimden gelen büyük bir acıyla bağırdım. Normal yemeklerde çıkan taşlardan biraz büyük. Fotoğraflar pek net değil ancak büyüklüğü var biraz. Neyse aradım şubeyi. Ürünü aldılar taşı da verdim peçeteye sarıp. Merkeze göndericez incelemek üzere dediler. İnşallah dediklerini yaparlar. Ancak ben yine şikayet edicem. Anlamadığım noktaysa şu koskoca Etiler Marmaris büfe. Her şubesinde duvarlar oraya gelen ünlülerle çekilmiş fotoğraflar bastırılmış. Yani ünlülerin bile tercih ettiği ünlü bir mekanın hamburgerinden böyle bir şey çıkması çok garip.
 

mevsres

Megapat
Katılım
16 Mart 2012
Mesajlar
7.019
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
2.570
Ben de bir kere Türkiye'de ekmek aldım ve içinden sinek çıkmıştı.
 
KS
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Alo Gıda hattını aradım. Denetlenmesini istedim. İnternet sitesinden son durumu takip ediyorum. Şimdi sıra Beylikdüzü Belediyesi'nde. Belediyeyi aradım. Beylikdüzü zabıtasına yönlendirdiler. Konuştum ekip yollıycaklarını söylediler. Daha iyi bir kontrol yapabilmemiz için beyaz masayla konuşun dediler. Beyaz masayı da arıycam şimdi. Daha önce araştırdım Küçükyalı şubesinde de bir vatandaşın menüsünden parmak kadar kemik çıkmış. Recep Baltaş'ın da dediği gibi. Koyun olmıycaksın.

- - - Güncellendi - - -

Evet gerekli olan her yeri aradım. Beyaz masa telefonumu aldı sonucu bildireceklermiş. Beyaz masa da ki bayana kıl kaptım ama. 174 daha yetkili onlara söylediyseniz ilgileneceklerdir falan deyip durdu ama sonunda şikayetimi bildirebildim. Sonuç olarak 3 yere şikayetimi bildirdim. Uğraşsın dursunlar şimdi.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Şu kurumlardaki başından savma olayından nefret ediyorum. Kadrolaşmanın sonucu işini yapmayan tembel tenekeler...


Aynen bugün de yaşadım. Hem baştan savma iş yapıyorlar hemde takmıyorlar. Örn: Önce orayı arayın sorun sonra bizi arayın...
 

NirvanA1

Kilopat
Katılım
9 Eylül 2012
Mesajlar
1.409
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
306
Sonuç nedir ? Merak içindeyim. Eminim hiçbir şey olmamıştır.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

mevsres

Megapat
Katılım
16 Mart 2012
Mesajlar
7.019
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
2.570
1 Kişi hiç bir şekilde zarar veremez ki onlara. Sadece uğraşırsın, yine kazanan onlar olur.
 
KS
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Alo 174'ten şimdi baktım. Hala tamamlanmamış diyor. Bence Etiler Marmaris ürünleri hazır aldığı için ürünleri aldığı gıda firmasına attı topu. Etiler Marmaris sıyrılmıştır. Ürünleri yaptırdığı firma da kendini bir şekilde kurtarır. Zabıta'da 2 evrak ister eldivene bakar tamamdır. Olay bu şekilde kapanır.
 

NirvanA1

Kilopat
Katılım
9 Eylül 2012
Mesajlar
1.409
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
306
Ya da cep altından ''-Birazcık ver, kurtul oğlum''. Zabıta'da böyle 1 yıllık yemeğini ver sorun yok.
 Yukarı