Etkinleştirmede "Windows, cihazınızın donanımının değiştiğini bildirdi" hatası

simsekmemo

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
1694796916783.png

Karşıma böyle bir hata çıkıyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1944837

Karşıma böyle bir hata çıkıyor. Ne yapabilirim?

Lisans anahtarınız OEM ve Anakart değişimi yaptıysanız ondan dolayı bu mesajı alıyorsunuz Sorun gider kısmından bir şekilde etkinleştirme yapanlar oluyordu fakat nasıl yapıldığına dair bilgim yok.

Lisans anahtarınız OEM ve anakart değişimi yaptıysanız ondan dolayı bu mesajı alıyorsunuz sorun gider kısmından bir şekilde etkinleştirme yapanlar oluyordu fakat nasıl yapıldığına dair bilgim yok.

Bilgisayarım laptop anakart değiştirmedim, Windows 11'e geçtiğimde aldım bu hatayı şimdi geri dönüyorum ve bir şey sormak istiyorum Windows etkinleştirme performansa etki eder mi?

Bilgisayarım laptop anakart değiştirmedim, Windows 11'e geçtiğimde aldım bu hatayı şimdi geri dönüyorum ve bir şey sormak istiyorum Windows etkinleştirme performansa etki eder mi?

Performansa bir etkisi yok CMD kodları ile Windows etkinleştirilebiliyor ama KMS sunucusuna bağlanıyor sunucunun güvenilirliği sorgulanabilir çünkü ben lisans almadan önce CMD ile etkinleştiriyordum durduk yere ping çıkıyordu Lisansı alıp format attım düzeldi bu sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı