ETS 2 1.36 Güncellemesi

Mersinli33

Hectopat
Makaleler
2
Bugün gelen güncelleme ile artık ETS 1.36 open beta'dan çıktı ve resmi olarak 1.36 sürümüne güncellendi. Yeni gelen özellikler ise şöyle:

HARİTA
  • Corsica (Vive la France! DLC)
ÖZELLİKLER
  • Detours / Rastgele yolların kapanması
  • Yeni AI Trafik araçları
  • GPS navigasyonunda kaçınma noktaları
  • Şoförler / Çekiciler / Dorseler yönetici haritasında görünebilecek
  • DirectX 11 tam desteği(DirectX 9 kaldırıldı)
  • Çince ve diğer Latin karakterli olmayan girdiler için destek(IME)
  • Anti-aliasing(kenar yumuşatma) geliştirmeleri(SMAA, elektrik kabloları)
  • Yeni yükleme ekranları
  • Yeni para birimleri sayesinde artık Türk Lirası bulunuyor. Oynanış ayarlarında bulabilirsiniz. ( 1 Euro = 6 TL )
MOD
  • Güneş profili değişiklikleri (HDR)
  • AI için lisans plakası değişiklikleri (data-driven types, background texture data)
  • Dashboard ekranında kullanıcı arayüzü öğeleri (dijital göstergeler, yakıt tüketim barı)
  • Harita editörü geçmişi(ileri/geri)
  • Modlama yaparken düğümlerin/nodes sürekli seçilmeye devam edilmesi(Continuous selection of nodes)

kaynak

Yeni eklenen otobüs:

Euro-Truck-Simulator-2-Update-1.36-Open-Beta2.jpg

ETS 2'ye otobüs mü geldi? Ve benim bundan haberim yok😒
Tekrar başlamanın zamanı gelmiş herhal. Eğer o otobüs mod ile geldiyse ilgimi çekmiyor.

Yeniden indirdim Skoda ile tur atayım diye ProMods diye bir saçmalık gelmiş ne olduğu da belirsiz indirmeye çalışıyorum indirme limitini aştınız diyor daha siteye üye olalı 5 dakika olamamış iken.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı