ETS 2 100.000'e tır önerisi

437935

Hectopat
Makaleler
1
ETS 2'de kariyer yapıyorum ve şu an elimde 100k civarında para var. 100K'ya alabileceğim en iyi tır hangisi olur? Fiyat artırıp şunu al falan diyebilirsiniz. İstediğim özellikler; yolu iyi tutsun, virajlarda dönüşleri iyi olsun, hızlı kalksın.

ETS 2'de kariyer yapıyorum ve şu an elimde 100k civarında para var. 100K'ya alabileceğim en iyi tır hangisi olur? Fiyat artırıp şunu al falan diyebilirsiniz. İstediğim özellikler; yolu iyi tutsun, virajlarda dönüşleri iyi olsun, hızlı kalksın.

Birazdaha bekleyin. Volvo'nun yeni kasasını alın FH16.

Mercedes. En iyisi bence. Kolay sürüyon uçar kaçar bişey. Kodlayıp 750 bg yapmıştım virajları dehşet dönüyor. 5 aydır aynı arabayı kjullanıyorum bu arada. Mercedes.
Biraz abarttım galiba :p.

Ayrıca para kasmak için bir taktik vereyim 4,5 aracın ve çalışanın oldukdan sonra her teslimat yaptığında 3 defa uyu böylece sen uyurken çalışanlar sana para getirmiş oluyor :D

Kendinize birkaç tık üst olmak üzere çalışanlara en dandik kamyonlardan toplayın. Kısa sürede iyi para kasarsınız. Ayrıca iş aralarında bol bol uyuyun ki vakit hızlı geçsin, işçiler çalışsın.

Ayrıca para kasmak için bir taktik vereyim 4,5 aracın ve çalışanın oldukdan sonra her teslimat yaptığında 3 defa uyu böylece sen uyurken çalışanlar sana para getirmiş oluyor :D

Volvo FH16 ya kasmaya karar verdim ama hangisi bu FH16 okunmuyor 720p olunca :D FH Globetrotter XL olan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı