ETS 2 500.000 euro borç nasıl ödenir?

Reindi

Hectopat
1.49 da ne güzel ikinci el tırlar geldi diye seviniyorduk kredi çektim 400k garajı genişletip 20-30k ya satılan tırlardan 4 tane alıp 4 tane de şoför tuttum uyudum. Bir de sabah ne göreyim bütün şoförlar kafalarına göre tırları yaptırmışlar. 30-40k ya hepsi şu anda bakiye -100 bin ve bankaya da 400k borcum var. Hızlı para nasıl kasabilirim?

Cheat Engine...

Şoförleri yüksek meblağlı işlere sok sen de aynı şekilde çalış toplanır.

Çalış.
Oyunda şoförler öyle. Eskiden de her seferlerinden sonra navigasyon bilgi ekranında yazı düşerdi: "şoför bilmem ne seferini tamamladı, bakım ve tamirat masrafları şu kadar tuttu." gibisinden. Her halükarda sağlam tutuyor şoförler yani tırı, hasarlı verirsen direkt tamir ettiriyorlar. Hatta kalıcı hasarı %30 üzerinde bir tır verirsen 3 gün sonra ben bunu kullanmam diyip işten ayrılıyor.

1.49 da ne güzel ikinci el tırlar geldi diye seviniyorduk kredi çektim 400k garajı genişletip 20-30k ya satılan tırlardan 4 tane alıp 4 tane de şoför tuttum uyudum. Bir de sabah ne göreyim bütün şoförlar kafalarına göre tırları yaptırmışlar. 30-40k ya hepsi şu anda bakiye -100 bin ve bankaya da 400k borcum var. Hızlı para nasıl kasabilirim?
Oyundan tat almak adina hile yapmani onermem.
İş listesini mesafe başina ucret olarak ayarlayip yük taşı.

Yeni konular

Geri
Yukarı