ETS 2 açılırken (unknown software exception 0x0000025) hatası

yusufYAZICI155

Hectopat
Önce oyunu açmıştım sonra profili seçtim oyna dedim yüklenme ekranı varken alta aldım oyunu.
Yüklenene kadar internete bişi bakıp geri girdim oyuna oyunda ana menüydeydi tırım gözüküyordu ama fare hareket etmiyordu anladım ki oyun dondu.

Kapattım oyunu tekrar açtım
Oyunum orijinal bu arada.
Şu hatayı aldım:
1624190230730.png

Tekrar ve tekrar açtım gene aynı hata aldım. Steam'da Directx 11 ile açınca bu hata veriyor ama OpenGL ile açtığımda Çözünürlük yarım yamalak çıkıyor.
Acaba dedim Directx'te sıkıntımı vardır dedim Operator 112'yi açtım onda sıkıntı çıkmadı ondan sonra Human Fall Flat'ıda açtım ondada sıkıntı çıkmadı.
Acaba sorun oyun dosyalarından mı dedim doğrulattırdım. Fayda olmadı yine aynı hata oyunu silip yüklesem mi?
Birde bilgisayarı kapatıp açtım o da olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun çözülmedi yine grafik kartını kaldırıp tekrar 441 yükledim olmadı yeni sürüme güncelledim.
Bu sefer bilgisayar daha beter oldu epic salisede kapanıp açılıyordu.
Tekrar geri 441'e sürümüne aldım.
Bu seferde oyunlar girişte hata değil siyah ekranda kalıyor.
Epic açılırken arka plan beyaz olarak gözüküyor.
Doğru sildiğinize emin misiniz? DDU ile silen bir sürü insan var onlarda sorun olmadı.

Doğru sildiğinize emin misiniz? DDU ile silen bir sürü insan var onlarda sorun olmadı.
Evet bilgisayar yeniden başlatıldığında nvidia komple kaldırılmıştı aygıt yöneticisinde bile gözükmüyordu.

Ondan sonra yeniden kurdum bu sefer siyah ekranlarda kaldı hata vermedi yeniden başlattım yine aynı hata verdi.
@Gokberk_DRY Bir saniye sanırım bir gelişme olabilir. Tam ekranla alakalı bir durum olabilir.

Son düzenleme:
Evet bilgisayar yeniden başlatıldığında nvidia komple kaldırılmıştı aygıt yöneticisinde bile gözükmüyordu.

Ondan sonra yeniden kurdum bu sefer siyah ekranlarda kaldı hata vermedi yeniden başlattım yine aynı hata verdi.
@Gokberk_DRY Bir saniye sanırım bir gelişme olabilir. Tam ekranla alakalı bir durum olabilir.
Sil tekrar kurulum yap. (güvenli modda sil)

Yeni konular

Geri
Yukarı