ETS 2 açılmıyor ve tepki vermiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Candenizz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, daha önce sorunsuz oynuyordum uzun süre girmedim şimdi gireyim dedim fakat oyun açılmıyor. Oyun orijinal. Ekran kartı Driver'larım güncel. DirectX ve diğer paketler yüklü. Oyunun crash dosyası burada sorunun ne olduğunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, daha önce sorunsuz oynuyordum uzun süre girmedim şimdi gireyim dedim fakat oyun açılmıyor. Oyun orijinal. Ekran kartı Driver'larım güncel. DirectX ve diğer paketler yüklü. Oyunun crash dosyası burada sorunun ne olduğunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Steam üzerinden 'oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula' seçeneğini denedin mi?

Dosyayı silmişsiniz sanırım. Mümkünse tekrar yükleyin. Ve de ProcMon raporu paylaşın.

Steam üzerinden 'oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula' seçeneğini denedin mi?

Defalarca denedim, sonuç aynı.
Dosyayı silmişsiniz sanırım. Mümkünse tekrar yükleyin. Ve de ProcMon raporu paylaşın.

Hocam ProcMon raporunu paylaştım buradan indirebilirsiniz.

DirectX İndirme Aracını indirip çalıştırın. Sorununuzu çözmesi lazım. Eğer çözmezse aşağıdaki iki dosyayı silip tekrar çalıştırın.

C:\Windows\System32\xinput1_4.dll C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

DirectX İndirme Aracını indirip çalıştırın. Sorununuzu çözmesi lazım. Eğer çözmezse aşağıdaki iki dosyayı silip tekrar çalıştırın.

C:\Windows\System32\xinput1_4.dll. C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

DirectX kurdum olmadı sonra dediğiniz dosyaları sildim tekrar yükledim yine olmadı.

Geri
Yukarı