ETS 2 alınır mı?

Alınır. DLC olarak scandinavia, istediğiniz bir turun modifiye paketi, kabin aksesuarları ve good year DLC'sini tavsiye ederim.

Ben klavye ile oynuyorum zevki çıkıyor arkada Spotify'ı açıyorum karanlık bir odada gece sürüşü çok hoş oluyor.
Hatta oynayacak arkadaşın yoksa şehirleri dolaş türk bul konvoy yapın çok zevkli oluyor

ETS 1 bile alınır. Hatta şuan indirimde ikisi de.
2.'si varken 1.'si nostalji yaşatmıyorsa alınmaz, varsa ETS 1 deneyiminiz, anlatın. 2 liraya bile değmeyeceğini düşünüyorum zamanımıza göre.
Bu arada müzik yükleyip klavye ile oynarsanız tadından yenmez. Direksiyonsuz sarmıyor, almayın diyenlerin çoğu her şeyin en iyisini isteyenler boş verin onları.

2.'si varken 1.'si nostalji yaşatmıyorsa alınmaz, varsa ETS 1 deneyiminiz, anlatın. 2 liraya bile değmeyeceğini düşünüyorum zamanımıza göre.
Bu arada müzik yükleyip klavye ile oynarsanız tadından yenmez. Direksiyonsuz sarmıyor, almayın diyenlerin çoğu her şeyin en iyisini isteyenler boş verin onları.
Sistemi yetmeyenler için ETS 1'i önerdim.

Online resmi değil ilk o başta söyleyeyim ve bence süper oyun DLC bilmiyorum.
Gameranger tarzı bir platformdan mı giriliyor?
DLC'lerle alınır ama arkadaşın yoksa 10 saat sonra sıkıyor.Beraber oynayacak arkadaşım olmadığı için 6 aydır girmiyorum.
Arkadaş yok maalesef tek başıma gireceğim.
Diğer DLC'ler peki? İtalia, Baltic Sea vb.
Siz hangi DLC’leri önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı