ETS 2 alınır mı?

9 TL ye almıştım indirimde, normalde 40 TL idi. Şimdi indirimde 40 lira olmuş. Ama yine de alınır.

Birkaç saat oynadıktan sonra sıkılırsın ama yine de al, belki ileride direksiyon seti alırsın. Bu arada 270 derece direksiyon ile de gayet eğleniyorum.
Sıkılsanız bile kafa dağıtmak için arada bir girmek güzel oluyor hocam.

188 TL'ye indirimdeyken Map Booster bile alınır... Öyle diyeyim yani. Ama 90 ile gitmek çok sıkıcı oluyor, onu da 50000 BG motor modu ile çözersin.

Birkaç saat oynadıktan sonra sıkılırsın ama yine de al, belki ileride direksiyon seti alırsın. Bu arada 270 derece direksiyon ile de gayet eğleniyorum.
Klayve ile 300 saat yaptım, elbette modsuz olmuyor.... Korsanda oynadığım zamanları katmadım, katsak bayağı fazla olur. Yani direksiyon elbette güzel olur, ancak klavye de fena değil.

188 TL'ye indirimdeyken Map Booster bile alınır... Öyle diyeyim yani. Ama 90 ile gitmek çok sıkıcı oluyor, onu da 50000 BG motor modu ile çözersin.

Klayve ile 300 saat yaptım, elbette modsuz olmuyor.... Korsanda oynadığım zamanları katmadım, katsak bayağı fazla olur. Yani direksiyon elbette güzel olur, ancak klavye de fena değil.
Hocam oyunu sıkılmadan oynayabilir miyim?

Hocam oyunu sıkılmadan oynayabilir miyim?
Elindeki sisteme bağlı, saçma sapan yerlerde 25 FPS'ye düşüyor bende. Az önce oyunu yeni pc aldığımda indirmek üzere sildim. Bilmiyorum artık eskiden atıp daha sonra sildiğim save yüzünden mi oldu, ama hem pcye hem yapımcıya sağlam sövdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı