ETS 2 alınmalı mı?

Dediğim gibi, oyun pek hoşuma gitmedi. ATS daha güzelse onu alırım. O da kötüyse vazgeçip yeni oyun önerisi için konu açarım.

Çok eskiden ETS ve ATS oynamıştım. Pek anlamamıştım. Direksiyonum vardı ama şu anda yok. ETS 2 almamı önerir misiniz? Genelde strateji oyunlarıyla ilgileniyorum ama sıkıldığım zaman tır sürüp eğlenebilir miyim? TruckersMP diye bir şey varmış, onunla her yere gidebiliyor muyuz? Bir de böyle etkinliklere katılmak için saçma sapan mikrofon vb. şartı varsa almayacağım. Teşekkürler.

Hangisini almamı önerirsiniz? Black Sea olanı pek almak istemiyorum. Bedava paint joblar koymuşlar. İskandinavya ve Doğu'yu falan açan, birkaç tır paketi bulunan DLC'lerle 28 TL'ye mi alayım, yoksa düz oyunu 10 TL'ye mi alayım?

Eki Görüntüle 863749

Son olarak, fare ve klavyeyle zevk alır mıyım? Eski bir gamepad var. Nasıl olur bilmiyorum ama onu da kullanabilirim.

Aynı şekilde ATS de indirimde. ABD otobanları daha güzel sanki ama daha pahalı.
Eki Görüntüle 863751

Oyunda geçirdiğim 500 küsur saatime dayanarak söylüyorum, eğer birlikte oynayacak arkadaşınız varsa 10 TL'ye kesinlikle almaya değer. Ama eğer tek başınıza oynayacaksanız biraz sıkıcı olabiliyor.

İndirimdeyken kesinlikle alınır hocam niye diye sorarsanız muhtemelen 1-2 sene içerisinde resmi CO-OP modu gelecek oyuna o zaman TruckersMP olmadan rahatça arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Ayrıca bana göre zamansız bir oyun yıllar geçse bile canınız sıkılınca açıp arada tır sürmek iyi geliyor insana, oyun değil de terapi gibi bir şey adeta.

Geri
Yukarı