ETS 2 Amerikan park nasıl yapılır?

MichaelSchofield

Femtopat
Daha fazla  
ETS 2'de Amerikan park bulamıyorum. Tanıdıklarım var onlar da vermiyorlar. Tek dedikleri şey 3. parti yazılım.

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2'de Amerikan park bulamıyorum. Tanıdıklarım var onlar da vermiyorlar. Tek dedikleri şey 3. parti yazılım.
Avrupa 'da gerçekte böyle işler yaparsan başına neler gelebileceğini ve bu oyunun bir simülasyon oyunu olduğunu biliyorsun değil mi? 😅

Modsuz Park + Sis farı bile yapılıyor, üçüncü parti yazılıma gerek yok, ben biliyordum nasıl yapıldığını ama bana saçma geldiği için yapmıyordum. Youtube 'a yazarsan bir sürü kaynak çıkar, birine bakarak yaparsın. Save dosyasını encrypt etmen gerekiyor önce. Zaten videolarda detaylı paylaşmışlardır.
indir.jpg

Avrupa'da gerçekte böyle işler yaparsan başına neler gelebileceğini ve bu oyunun bir simülasyon oyunu olduğunu biliyorsun değil mi? 😅

Modsuz park + sis farı bile yapılıyor, üçüncü parti yazılıma gerek yok, ben biliyordum nasıl yapıldığını ama bana saçma geldiği için yapmıyordum. YouTube'a yazarsan bir sürü kaynak çıkar, birine bakarak yaparsın. Save dosyasını encrypt etmen gerekiyor önce. Zaten videolarda detaylı paylaşmışlardır.Eki Görüntüle 2071714

Reis ben Amerikan parktan bahsediyorum sis farı yapmak kolay onu bende kendi tırıma yaptım zaten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı