ETS 2 bariyer ve çimlerin titremesi

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
ETS 2 oynuyorum, ezelden beri bu sorun var ama artık canımı sıkmaya başladı. Gündüz giderken çimler titriyor ve bariyerler titriyor uzakta iken, çok can sıkıcı bir olay. Bunun bir çözümü var mı? Grafik ayarlarım en yüksek ayarlarda ve ölçeklendirme %200 ile oynuyorum, 1080p ile. Ölçeklendirmeden dolayıdır diye %100'e indirdim ama halen düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

ETS 2 oynuyorum, ezelden beri bu sorun var ama artık canımı sıkmaya başladı. Gündüz giderken çimler titriyor ve bariyerler titriyor uzakta iken, çok can sıkıcı bir olay. Bunun bir çözümü var mı? Grafik ayarlarım en yüksek ayarlarda ve ölçeklendirme %200 ile oynuyorum, 1080p ile. Ölçeklendirmeden dolayıdır diye %100'e indirdim ama halen düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Grafikleri yükselt.

Her konuya oyununuz orijnal mi diye yorum yapmayı bırakın artık.
Oyunun orijinal olup olmamasıyla alakası yok.
Bu sorun orijinal oyunda da var.
Ve çözümü yok.

Böyle sorunlar çoğunlukla crackli olan oyunlarda oluyor. Eğer oyun orijinal ise oyun teknik destek ekibine bildirsin bu sorunu.

Artı -1 Eksi
Grafikleri yükselt.

En yüksek ayarlarda oynuyorum diye belirtmiş zaten.

Harita modu veya texture modu vs. kullanıyorsanız o yüzden de olabilir. Oyunun kendi haritasında hiç yaşamadım ama bazı harita modlarında çimlerin titremesi olabiliyor.

Geri
Yukarı