ETS 2 base açma

dncr_ege

Femtopat
Daha fazla  
ETS 2'nin 1.49 versiyonunu kurmuştum. İnternetten ETS 2'nin kendi sitesinden "SCS extractor"ü indirdim ve oyunun base dosyası ile birlikte aynı klasöre koydum. Baseyi programa sürükleyip bıraktığımda hiçbir şey yazmayan bir komut istemcisi hızlı bir şekilde açılıp kapanıyor ve base dosyaları gelmiyor. Bir mod yapımcısına sordum SCS extractor guüncel sürümleri çıkartmadığını söyledi. Yardım edin!

ETS 2'nin 1.49 versiyonunu kurmuştum. İnternetten ETS 2'nin kendi sitesinden "SCS extractor"ü indirdim ve oyunun base dosyası ile birlikte aynı klasöre koydum. Baseyi programa sürükleyip bıraktığımda hiçbir şey yazmayan bir komut istemcisi hızlı bir şekilde açılıp kapanıyor ve base dosyaları gelmiyor. Bir mod yapımcısına sordum SCS extractor guüncel sürümleri çıkartmadığını söyledi. Yardım edin!

Program ne programı bilmiyorum ama desteklediği son sürümü beta olarak Steam'den indirip yapacağını yapıp kayıt al. Sonra 1.49 sürümünü kurarsın.

1- Masaüstüne yeni klasör oluştur
2-base.scs dosyasını oluşturduğun yeni klasörün içine kopyala
3-CMD yönetici olarak çalıştır
4- bu kodu yaz entere bas "cd C:\Users\"kendi windows hesap adınız"\Desktop\Yeni klasör"
5- sonra bu kodu yazacaksınız "scs_extractor base.scs data_output"

dosyaların çıkartılması için bir müddet beklemeniz gerekecek bu süreç hdd veya ssd diskinizin yazma ve okuma hızına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. ortalama olarak 15-20 dakika beklemeniz gerekecektir.

Ayıklama İşleminin bitip bitmediğini 3 şekilde anlayabilirsiniz
1 - görev yöneticisinden cmd uygulaması için ssd okuma ve yazma oranları gözükecektir işlem devam ediyorsa burada belirli bir hızda verinin işlendiğini anlayabilirsiniz

2- yukarıda 5. maddedeki kodu yazıp entere bastığınızda cmd ekranı işlem bitene kadar kod yazmanızı kabul etmeyecektir cmd ekranında kod yazmayı deneyebilirsiniz eğerki yazabiliyorsanız işlem tamamlanmış demektir.

3- ilgili kodları girdiğinizde masaüstünüzde açtığınız klasörün içerisinde data_output dosyası oluşturulacaktır bu dosyaya 5 dakikada bir sağ tık özellikler diyerek boyutunu aralıklı olarak kontrol edebilirsiniz işlem bittiğinde dosya boyutu değişmeyecek ve sabit kalacaktır.

1- masaüstüne yeni klasör oluştur.
2-base. SCS dosyasını oluşturduğun yeni klasörün içine kopyala.
3-CMD yönetici olarak çalıştır.
4- bu kodu yaz entere bas "CD C:\Users\"kendi Windows hesap adınız"\Desktop\Yeni klasör"
5- sonra bu kodu yazacaksınız "scs_extractor base. SCS data_output"

Dosyaların çıkartılması için bir müddet beklemeniz gerekecek bu süreç HDD veya SSD diskinizin yazma ve okuma hızına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Ortalama olarak 15-20 dakika beklemeniz gerekecektir.

Ayıklama işleminin bitip bitmediğini 3 şekilde anlayabilirsiniz
1 - Görev Yöneticisi'nden CMD uygulaması için SSD okuma ve yazma oranları gözükecektir işlem devam ediyorsa burada belirli bir hızda verinin işlendiğini anlayabilirsiniz.

2- yukarıda 5. maddedeki kodu yazıp entere bastığınızda CMD ekranı işlem bitene kadar kod yazmanızı kabul etmeyecektir CMD ekranında kod yazmayı deneyebilirsiniz eğer ki yazabiliyorsanız işlem tamamlanmış demektir.

3- ilgili kodları girdiğinizde masaüstünüzde açtığınız klasörün içerisinde data_output dosyası oluşturulacaktır bu dosyaya 5 dakikada bir sağ tık özellikler diyerek boyutunu aralıklı olarak kontrol edebilirsiniz işlem bittiğinde dosya boyutu değişmeyecek ve sabit kalacaktır.

Sonunda base ayıklanıyor mu klasöre vs? Bir de base dosyasını başka bir yere ay
ıklayabilir miyim masaüstüne kurduğum zaman çok yerim yok olmayabilir? Olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı