ETS 2 bilgisayar kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

maximiliano33

Centipat
Arkadaşlar Monster Abra A5 v15.4.1 aldım. Steam'den ETS 2 oynuyorum bazen girdiğimde bilgisayar kapanıyor ve 15 dakika sonra açılıyor. Bilgisayarı yeni aldım ve başka sebeplerden olmuyor. Oyunla alakalı bir durum mu? Anlayan var mı acaba?

Oyunla alakalı olsa bile donanımsal bir sorun var gibi garantisi varsa garantiye yolla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Monster Abra A5 v15.4.1 aldım. Steam'den ETS 2 oynuyorum bazen girdiğimde bilgisayar kapanıyor ve 15 dakika sonra açılıyor. Bilgisayarı yeni aldım ve başka sebeplerden olmuyor. Oyunla alakalı bir durum mu? Anlayan var mı acaba?

Driverlerin vs güncel mi ona bak güncelse direkt servise yolla yeni diyorsun zaten sıcaklık değeri fazla cıksa ne yapacaksın.

Isı değerlerini takip et. GPU ve CPU'nun gereğinden fazla ısınmassı sistemi kapatıyor olabilir. Eski GPU'm 90 derecenin üstüne çıktığında bu sorunu yaşıyordum.

Aslında oyun fazla güç gerektiren sisteme ihtiyacı yok gibi bence bilgisayarda bir sorun var eski bilgisayarlar bile oynatıyor. Bir de laptop soğutucu almanızı öneririm iş görüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı