ETS 2 çift ekran nasıl yapılır?

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Arkadaşlar 2 ekranım var fakat önümdeki ana, solumdaki 2. ekranım. Çoğu YouTuber hatalı anlatmış tek ekran odaklı anlatmış fakat ben ekranı uzatarak solumdakini cam yapmak istiyorum. Yani solumdan yan şeridi veya geçenleri göreceğim. Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar 2 ekranım var fakat önümdeki ana, solumdaki 2. ekranım. Çoğu YouTuber hatalı anlatmış tek ekran odaklı anlatmış fakat ben ekranı uzatarak solumdakini cam yapmak istiyorum. Yani solumdan yan şeridi veya geçenleri göreceğim. Yardımcı olabilir misiniz?
Bunu sadece ETS 2 de degil her oyunda kullanabilirsin ancak 2 ekran olucagi icin ortada kalin cizgi olucak serit takibin kotu olucak vs.
1703365935242.png

Tiki ac.
1703366006588.png

Ekranlarini sec ve cercevelerdeki zincire bas sayiyi 2 serit duzgun olana kadar arttir ve etkinlestir de.
Artik 2 ekranin 1 ekran olucak ve gorusun cok articak. Ancak dedigim problemleri yasayabilirsin.

Bunu sadece ETS 2 de degil her oyunda kullanabilirsin ancak 2 ekran olucagi icin ortada kalin cizgi olucak serit takibin kotu olucak vs.
Eki Görüntüle 2062952
Tiki ac.
Eki Görüntüle 2062954
Ekranlarini sec ve cercevelerdeki zincire bas sayiyi 2 serit duzgun olana kadar arttir ve etkinlestir de.
Artik 2 ekranin 1 ekran olucak ve gorusun cok articak. Ancak dedigim problemleri yasayabilirsin.
Yaydım 4 kere denedim, 4 kere de GPU çöktü dostum. Güvenli moda geçmek durumunda vb. Kaldım zar zor geri getirdim. Olmuyor...

Yaydım 4 kere denedim, 4 kere de GPU çöktü dostum. Güvenli moda geçmek durumunda vb. kaldım zar zor geri getirdim. Olmuyor...

Evet bende şu anda kendim denedigimde GPU cokmese bile sürücü kapaniyor kendi kendine. Driver problemi sanirsam. Vallahi bilmiyorum aklima baska bir şey gelmiyor kusura bakmayin.

Eki Görüntüle 2062952
Tiki ac.
Eki Görüntüle 2062954
1703366478546.png

Bu ekranları tik attıktan sonra GPU çöküyor işte.

Evet bende şu anda kendim denedigimde GPU cokmese bile sürücü kapaniyor kendi kendine. Driver problemi sanirsam. Vallahi bilmiyorum aklima baska bir şey gelmiyor kusura bakmayin.
Bunu Tam ekran pencereli gibi yaysak olmuyor mu mesela şöyle örnek verebilirim;
1703366539115.png

Ben tik atip yay diyorum yaymadan direkt kapaniyor Surucu uygulamasi. Driver problemi gibi geliyor sizinkide ilgincmis.
1703366605561.png

Kastettiginiz bu mu bilmiyorum ama ETS 2 de pencereli mod var mi?

Ben de ekranlar 7-8 kere git gel oluyor ve en son PC kendini restart atıp onarım moduna geçirtiyor.
Normalde kapanmamasi gerek iste bende de olmuyor.

Geri
Yukarı