ETS 2 DLC'sini ücretsiz aldım

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Dün akşam ETS 2 için Scandinavia DLC'sini almak istedim. Steam hesabımda yaklaşık 2 TL'ye yakın para vardı ve alacağım DLC 9 TL'ye yakındı. Neyse kalanını banka hesabından almak istedim ve satın al dedim banka bilgilerini falan girdim ileri dedim direk olarak satın alma başarılı tarzı bir sayfa ve ardından mail geldi. Halbuki daha telefonuma bankadan gelmesini beklediğim şifre gelmemiş ve onu girmemiştim (bu zamana kadar internet alışverişlerimin hepsinde bankadan bir şifre geliyor ve onu açılan sayfaya girmemi istiyordu). Neyse dedim DLC'yi indirmeye çalışıyım ve tahmin ettiğim gibi inmedi(Ve ya ben beceremedim). Ardından Steam destekten mesaj attım, olayı anlattım ve bana herhangi bir sorun olmadığını ödemenin başarılı olduğunu söylediler. Ziraat Bankasının uygulamasından hesap hareketlerine baktığımda ise hiç bir şekilde ödeme yapılmış görülmüyordu. Şimdi sizlere sorum sizce Steam'de açık mı var yoksa para çekildi de benim mi haberim yok? Bu arada DLC'yi bugün indirip kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı