ETS 2 ekran kaydetme nasıl yapılır?

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar öncelikle!

ETS 2'de birilerini kayıt alıp raporlamak istiyorum fakat bir kayıt programım yok. Xbox Game Bar veya GeForce Experience kullanamıyorum çünkü FPS donmaları yaşıyorum (GeForce Experience da sistem özelliklerim yetmediği için kullanamıyorum.), ShareX diye bir program varmış, onu denemedim. Sizce olur mu? Bilmiyorum. Başka bir program önerisi olan var mı? Video kaydı alırken donmalar vb. olmayacak bir program.

Sistem:
  • GT 820M 2 GB OC.
  • 4 GB RAM.
  • 500GB WDC HDD.
  • i5 5200U 5. nesil 2.2 GHz işlemci.
Ortalama oyun değerlerim 50-60 FPS arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar öncelikle!

ETS 2'de birilerini kayıt alıp raporlamak istiyorum fakat bir kayıt programım yok. Xbox Game Bar veya GeForce Experience kullanamıyorum çünkü FPS donmaları yaşıyorum (GeForce Experience da sistem özelliklerim yetmediği için kullanamıyorum.), ShareX diye bir program varmış, onu denemedim. Sizce olur mu? Bilmiyorum. Başka bir program önerisi olan var mı? Video kaydı alırken donmalar vb. olmayacak bir program.

Sistem:
  • GT 820M 2 GB OC.
  • 4 GB RAM.
  • 500GB WDC HDD.
  • i5 5200U 5. nesil 2.2 GHz işlemci.
Ortalama oyun değerlerim 50-60 FPS arası.

Windows'un oyun barı dediğim zaten Xbox Game Bar değil mi, oyun performansını aşırı derecede düşürüyor.
Bende en iyi sonucu o veriyor. Uzun zamandır plays tvyi denemiyorum şu an durum nasıl bilmiyorum. Benim kartım GT940M, kartlarımız benzer. Kart eskidiği için şehir içinde açamıyorum kayıt kapalıyken de kasıyor. Valla etsde kayıt açmak şart ama benden geçti artık kayıtsız devam ediyorum ne olacaksa olsun.

Geri
Yukarı