ETS 2 far ekran kararma

İşletim sistemi
Windows 8.1

omerhy

Hectopat
Merhabalar hocam yaklaşık 2 3 gündür ETS 2 de gece vakti far açtığımda araç içi ve gökyüzü tamamen kararıyor aynalardan baktığımda kapkaranlık oluyor, sadece önümü görebiliyorum diğer her yer kararıyor. Çözümü var mı?

Merhabalar hocam yaklaşık 2 3 gündür ETS 2 de gece vakti far açtığımda araç içi ve gökyüzü tamamen kararıyor aynalardan baktığımda kapkaranlık oluyor, sadece önümü görebiliyorum diğer her yer kararıyor. Çözümü var mı?

Dosyaları doğrula. Ekran kartın nedir?

Bir de SS rica edeceğim.

1.40 güncellemesi sonrası yeni bir ışıklandırma sistemi geldi. Ondan kaynaklı göz alışkanlığınız dışında bir ışıklandırmaya alışamamış olabilirsiniz ya da mod kullanıyorsanız mod'larla alakalı bir sorun olabilir. Ekran görüntüsüne bakmak lazım.

Güncelle ile gelmiş olabilir de , DP kablo , monitör , hdm kablo monitör , DP kablo da biraz daha aydınlık , hdm kablo da biraz daha karanlık , sadece hdm kablo da black stabilizer çalışıyor , DP de otomatik kapalı geliyor ve açılmıyor .

Bir de SS rica edeceğim.

Bir de SS rica edeceğim.
1.40 güncellemesi sonrası yeni bir ışıklandırma sistemi geldi. Ondan kaynaklı göz alışkanlığınız dışında bir ışıklandırmaya alışamamış olabilirsiniz ya da mod kullanıyorsanız mod'larla alakalı bir sorun olabilir. Ekran görüntüsüne bakmak lazım.
Hallettim hocam sağolun dediğiniz gibi bir mod dan kaynaklı imiş temiz kurulum yaptım en baştan düzeldi.

Geri
Yukarı