ETS 2 hangi lastik kullanılmalı?

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün lastik DLC'sini satın aldım. Hepsinin özellikleri yazıyor ancak hangisi en iyisidir bilmiyorum. Siz ne diyorsunuz?

Lastikler tırın hızına etki ediyor mu hocam ve resimde olan ses simgesi ve diğer simgeler nedir tam olarak bende yeni başlamayı düşünüyorum.

Fark ettirir sesi en az veren en az yol tutusuna sahiptir ama en hızlı gitmesini saglar.

Oyunda lastiklerin hıza etki ettiğini ilk defa sizden öğreniyorum. Lastikteki simgeler yakıt tüketimi, yol tutuşu ve ses seviyesi değil mi? Ben 2018'den beri öyle diye biliyorum.

Oyunda yaz lastiği takarsan yağmurlu havada kayıyor frenlerken onun haricinde lastik seçimi hızı arttırmıyor.

Biz genelde ön lastiği 55'lik, arka lastiği 70 ya da 80'lik yapıyoruz tır öne basık gibi duruyor hoş oluyor. Bir de ön körükleri indirince daha da hoş oluyor.

Eğer hız istiyorsan eski Scania streamline 730bg motoru ve DAF FX 105 6 vites şanzıman ya da man euro 6, 6 vites şanzıman kullan. Bunları yapmak için kodlama biliyorsundur umarım.

Tabii SIM1 sunucusunda onuyorsan 110km sınırı olacağı için yaptığın değişikliğin pek bir önemi olmayacak ama tek avantajı hızlı kalkış yaparsın.

Evet etki eder o zaman yanlış biliyorsun ben bu oyunu cıktıgından beri oynuyorum bir o kadar da ilk oyunu oynadım bayağı da oyunda tanınıyorum analayacagın piyasada yaptım ve fark ettirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı